reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
wiem, że je dużo... no ale jak mu dam mniej to budzi się w nocy... a ulewać nie ulewa więc chyba tyle potrzebuje... jego tata w tym samym czasie też był łakomczuszkiem... potem się to zmieniło... teraz jest chudy jak palec:( ehhh.....
 
no spory... a stopy to chyba będzie miał wieeeeelkie, ż ho ho ;-)
ale może jak dodam, że jego tatuś ma 195cm to coś wyjaśni :-)
ale jednak tak trochę dziwnie się kupuje ciuszki dla dziecka w 6 m-c życia w rozmiarze 9 m-c...;-)
 
Andzelka zasypia okolo 20 po kompieli i mleczku a wstaje o 7 tak jak my wszyscy.Od miesiaca nie budzi sie juz na posilki nocne.Zauwazylam rowniez ze jak dam jej pojesc na noc np.kasze manne to obudzi sie okolo 2 na piciu,a jak dostanie tylko mleczko to spi do rana.
 
Pewnie przez zabkowanie Kubus stał się ostatnio niejadkiem, a kaszki to juz w ogóle nie chce. Wcześniej podawałam mu ją na noc i jadł aż mu się uszy trzęsły. Potrafił wciągnąć 200ml teraz to jedynie łyżeczka, ale i tak wybrzydza. I co najdziwniejsze to po kaszce zdarzyło mu się obudzić w nocy, a po mleku z kleikiem śpi do rana :)
 
reklama
Pewnie przez zabkowanie Kubus stał się ostatnio niejadkiem, a kaszki to juz w ogóle nie chce. Wcześniej podawałam mu ją na noc i jadł aż mu się uszy trzęsły. Potrafił wciągnąć 200ml teraz to jedynie łyżeczka, ale i tak wybrzydza. I co najdziwniejsze to po kaszce zdarzyło mu się obudzić w nocy, a po mleku z kleikiem śpi do rana :)
kasia - moj to samo...zdarzylo mi sie dac mu na noc kaszke i wyjatkowo sie obudzil...a po zwyklym mleko+ kleik spi 11-12 h...zreszta to "zjawisko" inne dziewczyny tez potwierdzaly wiec sama nie wiem skad to przeswiadczenie ze po kaszce( bo bardziej sycaca?) dziecko dluzej spi...:baffled:
 
Do góry