reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jak kupują przyszłe mamy

reklama

Veronicce

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
29
Rozwiązania
0
Najwięcej czasu podczas wyboru nowego mebla zajęła nam decyzja o kolorze. Mój mąż gustuje w zdecydowanych barwach, a ja niczym Dorota Szelągowska wolę zainwestować w mebel neutralny i gdy trzeba, ożywić go lub uspokoić dodatkami. Po pięciu latach czerwieni nastała u nas długo przeze mnie wyczekiwana era szarości.
Meble zamawialiśmy głównie przez internet, w sklepach które poleciła mi znajoma, która jest projektantką wnętrza. Dzięki temu meble okazały się jak najbardziej trafione. Fajne narożniki modułowe są tutaj.
 
Ostatnia edycja:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry