reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poinformować o ciąży?

K

Kasia2301

Gość
Hej dziewczyny! Macie jakies pomysly, jak delikatnie poinformowac partnera o ciazy? Dodam, ze mamy juz jednego szkraba, a tatus jest dosc wygodnym czlowiekiem i zbytnio nie chcial drugiego dziecka. Juz sie boje...
 
reklama
Który to TC? Mieszkacie razem? Kupiłabym buciki albo koszulkę będę starszą siostrą/starszym bratem.
Jak nie chciał więcej dzieci mógł zrobić wazektomie
 
12 tydzien. Milcze od 4 tygodnia ciazy. Za pierwszym razem tez nie byl uradowany, a teraz synek jest cakym jego zyciem. Licze, ze mocno sie wsciekac nie bedzie. Mieszkamy razem. Jestesmy w trakcie budowy domu i teoretycznie liczy na moja pomoc, z ktorej nic nie bedzie...
 
Ja mojego męża zabrałam na spacer i powiedziałam, ze nie jestesmy tu sami- ja to wiem 😄 zaczął sie rozglądać, po czym stwierdził, że nikogo nie widzi .. To mu paluszkiem pokazałam na siebie, iz jestem tu jaa.. Pozniej na niego - ze jest On.. I na mój brzuszek, ze jest z Nami nasze maleństwo :) próbuj jakimś sposobem na wesoło ;) może akurat rozczulisz go tak jak mi sie udalo :) też sie budujemy - też Nam nerwów nie brakuje :) będzie dobrze, trzymam kciuki 💪
 
reklama
reklama
Hej dziewczyny! Macie jakies pomysly, jak delikatnie poinformowac partnera o ciazy? Dodam, ze mamy juz jednego szkraba, a tatus jest dosc wygodnym czlowiekiem i zbytnio nie chcial drugiego dziecka. Juz sie boje...

Najlepiej prosto z mostu.
Przecież wiedział zapewne że się nie zabezpieczacie i ciąża jak najbardziej może być następstwem.
 
Do góry