reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

reklama
Gabrysia ma czerwone krostki, gdzie nie gdzie na buzi, szyja i klatka piersiowa.
Też się zastanawiam czy to na pewno te potówki, może na szyi tak ale na buzi wyglądają jakby od jakiegoś jedzenia ale chyba już nie poświątecznego, dużo czasu minęło a one nadal są.
Chyba po chrzcinach jak nie przejdzie pójdę z nią znów do dr bo kąpiel w fiolecie (4 dzień) nie pomaga.
Nie przegrzewam jej.

W co ubieracie swoje dzieci jak są w domu a w co na zewnątrz w taką pogodę jak teraz?
 
jak jesteśmy w domu alex ma body z krótkim rękawem i spodenki ( u nas jest ciepło) a na dwór zakładam mu jego kurteczke i kolejne spodenki.

A u nas jest problem z najadaniem się z cycka. Mam nietreściwy pokarm bo syn sie nim w ogóle nie najada pomimo że potrafi zjeść 130 ( odciągam) jest dalej marudny i domaga się mleka modifikowanego. Dr mówiła że nie ma coś takiego jak nietreściwy pokarm ale mój najwyraźniej taki własnie jest.
 
Nimitii a w nocy też tak jest, że mu mało i się domaga?
A co ile mu dajesz to Twoje mleko? Jak często w ciągu dnia je pije, bo rozumiem że cały czas podajesz mu w butelce tak?
 
Nimitii bo w nocy pokarm jest tłuściejszy, dlatego też pytam.
Nie ma co dziecka męczyć, jak domaga się to trzeba dokarmiać, bo jakie inne wyjście.
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia co dokarmia więc głowa do góry, może po prostu teraz ma taki okres że potrzebuje więcej, wchodzi w skok rozwojowy. Dzieci wtedy więcej i częściej jedzą zwłaszcza w dzień. Moja wtedy by jadła co chwilę, z Oliwią też tak było, jak skok to więcej jedzenia, mniej spania.
 
Nimitii - ostatnio mi znajoma mówiła że jej dziecko się nie najadało i dostała skierowanie na badanie swojego mleka, okazało się że jest jak woda, zero wartości odżywczych :szok:
nie miałam pojęcia że w ogóle takie analizy się wykonuje ...
Moja mała też może być przy piersi godzinę (chociaż to coraz trudniejsze przez ból sutków który opisałam w innym wątku) i później i tak woła o butlę, dopiero po niej jest najedzona ...
wcześniej na moim mleku nie przybierała prawidłowo, więc jak Twoje maleństwo potrzebuje to musisz dokarmiać żeby dobrze rosło.
 
jak jesteśmy w domu alex ma body z krótkim rękawem i spodenki ( u nas jest ciepło) a na dwór zakładam mu jego kurteczke i kolejne spodenki.

A u nas jest problem z najadaniem się z cycka. Mam nietreściwy pokarm bo syn sie nim w ogóle nie najada pomimo że potrafi zjeść 130 ( odciągam) jest dalej marudny i domaga się mleka modifikowanego. Dr mówiła że nie ma coś takiego jak nietreściwy pokarm ale mój najwyraźniej taki własnie jest.

Mialam identycznie z Pawlem i musialam dokarmiac.To nic zlego,wazne,zeby dziecko bylo syte,a przeciwciala i tak dostaje.Glowa do gory.
 
reklama
Do góry