reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
Rosmerta jeszcze raz gratuluję Bartusiowi :tak:

Dominikowi wychodzą 5 więc zdarza się w nocy płacz a z Emilką jutro mam wizytę u dentysty bo znowu ją ząb boli a ten martwy co miała się cały wykruszył równo z dziąsłem i teraz jestem ciekawa co z tym dalej zrobią :baffled:
 
Gratulacje dla Bartka.:tak::-)

nuśka a czy Twoja Julcia zna opowiastkę o zębowej wróżce? Bo mi się wydaje, że to chodzi o prezenty w zamian za ząbki:-D Ja swojemu Victorowi nie opowiadałam o tym jeszcze, ale on już mnie uświadomił, że wie o co kaman:-p:-D

U nas chyba ta opowieść przyczyniła się do tego,że Milenka czeka z niecierpliwością na pierwszy ''wypadnięty' zabek. :-D
 
byłyście na szczepieniach z Waszymi 5 latkami ?
dzis dostałam wezwanie:nerd:..nie miałam pojecia o szcepieniu 5 latka
 
Właśnie ja dziś również dostałam karteczkę magiczną przysłaną pocztowo :) szczepienie ma dotyczyć błonnica,tężec,krztusiec i pisze, że obowiązkowe jest....
 
My byłyśmy dziś właśnie na szczepieniu. Dostałam wezwanie wcześniej, ale Oliwka akurat miała anginę. Były kropelki do buzi i 1 zastrzyk w rękę. Oliwka zniosła dzielnie, żadnego płaczu, tylko pod nosem mówiła sobie "ała" :-D Potem była strasznie dumna z siebie, że się nie rozpłakała ;-)
 
ja już od roku wiedziałam ze Emilka będzie mieć to szczepienie bo zawsze wywieszone są roczniki które aktualnie szczepią więc w tym roku wypadało ze ona ale ja nie idę na razie :no: niech się w tyłek pocałują z Dominikiem od roku jeszcze nie dotarłam i musze iść na bilans więc powiem że jest po przeziębieniu i przyjdę później :sorry2:a jeśli chcą szczepić niech mi dadzą potwierdzenie że nie będzie miał powikłań tak jak po ostatnim szczepieniu :baffled:
 
ja to już w ogóle do tyłu ze szczepieniami, nawet nas już nie wzywają, hihi
a teraz po historii mojej kumpeli co mieszka w NIemczech, której dziecko po szczepieniu przestało sie rozwijac i obecnie w wieku 1, 5 roku jest na poziomie dziecka 6 miesięcznego, to dziękuję....
 
reklama
My mieliśmy to szczepienie już we wrześniu, a to dlatego że wcześniej ''jechaliśmy'' kalendarzem szczepień z Irlandii.
 
Do góry