reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Wiśnia

mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
26 Luty 2006
Postów
1 758
Miasto
inąd ;-)
Czyli mdłości, senność, bóle kręgosłupa ale także mnóstwo energii ;). Porozmawiajmy o naszym samopoczuciu, nie tylko fizycznym :)
 
reklama
Od razu piszę, pierwsze objawy, które mogę zaliczyć do ciążowych miałam wczoraj - cały dzień potworny ból głowy a pod wieczór gratisik w formie nudności. póki co bez efektów specjalnych. Z Izką mnie wymioty ominęły i mam cichą nadzieję, że tym razem też tak będzie... Dzisiaj czuję się ok, na razie ;)

a Wy jak się czujecie?
 
Wisnia to ja mam tak samo ;D ze Stasiem mialam ciaze wzorcowa, niemal podrecznikowa, zero nudnosci i bolu, a teraz... nie wymiotuje co prawda, ale mdli mnie czesto, glowa boli i w ogole slabo sie czuje, ale to prawdopodobnie przez tarczyce. Jetsem umowiona z endokryn. na 4 lipca to sie wyjasni.
 
zrob dla pewnosci, od ru wszystkie, zeby nie ganiac 5 razy: tsh, t3 i t4, oczywiscie morfologie, mozesz tez za jednym zamachem strzelic zelazo i kreatynine (to ostatnie na nerki jak chcesz) lepiej wiedziec, ze wszystko jest ok i sie nie martwic.

mi jest slabo tez od upalow, no i niby jestem glodna a nic nie moge zjesc ze smakiem ::)
 
A tego imbiru to dużo trzeba dodać? Bo ja próbowałam wkroić po prostu plasterek i szczerze mówiąc nie mogłam tego wypić :p
A z dolegliwości dopadły mnie: "poranne" mdłości, które pojawiają się zamiast głodu (tylko jak tu coś jeść, kiedy mdli???) i to niezależnie od pory dnia; ogólne zmęczenie i ... niechęć do komputera ::) Kiedyś mogłam siedzieć prawie że godzinami, a teraz siadam, załatwiam to, co muszę i koniec. Czasem tu zaglądam, ale pisać mi się zazwyczaj nie chce, tak że jestem z wami głównie duchem. Pozdrawiam wszystkie mamy i fasolki :)
 
co do imbiru to ja stosowalam przy nudnościach mielony imbir. taki kupowany w torebkach jako przyprawe. na kubek herbaty imbiry na czubku łyżeczki. jak za duzo to strasznie ostar wychodzi. brr
pozdrawiam :)
styczniówka :)
 
no wlasnie,a ja nie mam zdnych objawow ciazy...
moze uda sie przejsc z Szymalkiem ta ciaze bez niczego !!ale byloby fajowo!!!
 
reklama
Do góry