reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

no i nie poszłam bo znów mamy 1 auto i mąz potrzebuje moje pewnie dopiero w poniedziałek się wybiorę.

ja tak ostatnio odkładałam badania i odkładałam, bo to teraz nie pasuje, a teraz to coś...i w koncu na ostatniej wizycie wylądowałąm bez odczynu Coombsa i toxo...nie zdążyli zrobić..

a ja jakaś płaczliwa sie zrobiłam, normalnie od 3 dni łzy mi sie same do oczu cisną z byle powodu...
 
reklama
No niestety i mnie dopadło, ale i tak nie najgorzej tym razem. Obeszło się bez gorączki, za to katar jest, a i owszem:dry: No i jeszcze coś mnie w gardle drapie i trochę kaszlę, ale to i tak nie najgorzej:tak: Za to dzieciaki rozłożyło maksymalnie:-( Oliver już duużo lepiej, ale Victor to długo miał gorączkę, a kaszel jeszcze się ciągnie niestety:dry: To już drugi tydzień jak siedzimy w domu, ale co zrobić:sorry2: Najgorsze, że na dworze leje, wieje... ja też chce już wiosnę:sorry2:
 
Znowu mnie rozkłada, chyba sie nie wywinę, bo kaszel zaczął mnie męczyć,katar dość dość, a i wogóle taka osłabiona jestem..... wszystko przez tych moich chorych chłopaków...eah
 
WolfiA dopiero widzę że ciebie dorwało myślę że puściło.
Mysia nie daj się herbata maliny koc zbyt dużo nie możesz no ale wit. C jak najbardziej.
matko jak dzieci chore to cisnienie skacze pod sufit jeszcze taka malutka buuuu może to powietrze w domu a nie choroba-oby.
 
dzięki dziewczyny, juz lepiej, ale katar mnie nie puszcza, do tego krewka z nosa mi wczoraj poleciała, po wymiotach witaminowych...:-(
 
reklama
Do góry