reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się podmywacie?

no BURZA HORMONÓW żeby nie powiedzieć że TRĄBA hormonalna nawet Was dopadła :-D
ale tak mnie wizja martwych plemniczkó zasmuciłą że echhhhhhhh :-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Kaamaa dziękuję, jednak w głębi duszy się obawiałam że kopa dostanę za tę wizję... na wizje nie ma rady i czułam się jak Pytia siedząca na trójnogu w oparach kadzideł....
Wy macie też nierówno pod sufitem, jakie martwe kijanki jak one kraulem w tej miseczce :cool2:
 
Jak kraulem? Ogonkami wiosluja?? No, wez sie - to najwyzej delfinkiem... Taka duza i sie nie zna...

A swoja droga, to... Ktos opracuje temat "wplyw watku o podmywaniu na czestotliwosc korzystania z toalety"? Tylko tu wlazlam i musialam leciec do misecz... nie, do muszelki.
 
Nastrój mi się poprawił:-D:-D:-D
Wam tylko temat podsunąć i zaczynacie się znęcać, a tu poważny problem jest.
A czy te biedne plemniczki w misce przypadkiem nie oddadzą ducha? Wtedy to by była ich ostatnia droga - odrobina szacunku im się należy.

No, spadam do dzieciaka (nawiasem mówiąc jeden taki plemnik miał udział w jego stworzeniu, więc będę zawsze bronić rodu plemników!)
 
Misia koniecznie musisz nam przekazać wyniki obserwacji, wtedy dojdziemy do porozumienia co do stylu pływackiego... zasadniczo skoro kijanki to może żabką zasuwają w odmętach miseczki?
Skojarzyło mi się z ostatnią drogą i muszelką jak mały Maciuś uczył pływać rybki w sedesie... przypuszczam, że to mniej więcej to samo więc pochylmy czoła przed pływaczkami :-D
 
Polecę dalej (moderatorki nas wywalą za znęcanie się). Bo mnie się jeszcze rzuciła wizja wypłukiwania plemników z pochwy, np strzykawką, bo przecież dla niektórych to paskudztwo... I jak one dostaną pędu od tego ciśnienia to one potem w wir wpadają i biednym się w główkach kręci
 
Oj, jak ja bym chciała, żeby mnie połaskotało...

A w tym zlewie z otłuszczonymi garami.. To może tak razem z nogami od razu myć, na kremie się zaoszczędzi
 
reklama
Do góry