reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się podmywacie?

Misia sugerujesz że powinnam udac się do endokrynologa celem zbadania poziomu hormonów w ślinie? :-D Podstawą diety są "of kors" jogurty, mus jabłkowy, chleb z dżemem:-D Lecę na słodko, ocet ma zgubny wpływ na poziom humoru i hormonu :-D
 
reklama
Ano widzę że w węglowodany idziesz :-D aż jednego złożonego zjadłam :-D zobaczymy co mi się zrobi ;-)
a ja idę do Biedronki po stosowną miseczkę ... czy kolor miseczki ma wpływ na styl pływacki plemnika ????
o TO JEST PYTANIE :-D
 
Oo Nie, o nie! moje panie to już zalatuje PERWERSJĄ! :-D I tak bym tych biednych plemniczków szybko nie uśmiercała, czytałam kiedyś w zapewne iście inteligentnym artykule że rycerzyki tudzież "pływaki" :-D w środowisku mokrym radzą sobie znakomicie, mogą kilka ładnych dni przetrwać, więc czym prędzej trzeba lecieć do miseczki i ratować biedaków! :-D to okrucieństwo skazywać ich na tak okrutną i powolną śmierć :-D
 
Trochę mi się przydrzemało na kanapie, polucji nie miałam :-D
W kwestii miseczki koniecznie musi być nieprzezroczysta by płynąc do brzegi plemniczek łbem nie huknął o rant miseczki bo wtedy śmierć na miejscu a Towarzystwo Ochrony Plemnika wtedy nas posądzi o znęcanie się nad pływaczkiem... Po drugie Misia ty jesteś zboczuch okrutny:eek: paszczom bys chciała... a jak ktoś ma ubytki w uzębieniu to co? śluzą będą uciekać!
Proponuję siateczką łapać i wieszać za ogonki celem późniejszego zużycia :-D
 
Jesteście niemożliwe:-D:-D:-D:-D.
Na farbowanym wątku też byłam i uśmiałam się do łez.Chyba zacznę Was śledzić bo nikt dawno mnie tak nie rozbawił.

Pozdrawiam .
 
Anko Ty :-D przy paśniku NFZ jest łaskaw i gwarantuje Ci opiekę dentystyczną :-D gratis żeby nie było :-D także kobiety do gabinetów łatać tamy i śluzy :-D
nabyłam Młodemu zestaw zabawek do kąpieli ... linku nie wrzucę żeby nie było że reklama ale ... w zestawie jest siateczka do łowienia ... tylko nic o plemnikach nie było w instrukcji ... :confused:
a miseczkę nabyłam NIEBIESKĄ :-D
Należy powołać do życia Towatrzystwo Ochrony Plemnika !!!!
Wolność dla plemnika i swobody obywatelskie też :-D
 
reklama
Do góry