reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się podmywacie?

Ależ proszę bardzo,głównie jaja i mleko.To co odpisałaś potwierdza to co chciałam przekazać w powyżyszym poście,że każdy człowiek jest inny.Mój mąż pije mleko i może nawet 7 razy w tygodniu,innej mąż bedzie pił mleko,jadł ananasy,łykał permen a będzie go stać na jeden skok w tygodniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katrina Anka jest ekologiczna a co :-D plemniki odcedzić, wysuszyć ... wodę używać ... używać do końca świata i jeszcze plemnik dłużej :-D
 
TOP został oficjalnie powołany!:-D
Katrina przecież susza jest światowa, trzeba oszczędzać :-D

anussia brak bidetu nie obliguje do bycia - pomijając wątek humorystyczny - do bycia zwyczajnie niehigienicznym...
 
Tak serio serio i powaznie - nie majac w PL wanny, a jedynie brodzik i przysznic, po prostu obciapywalam "dolne pol" w owym brodziku. Nawet jesli nie chcialo mi sie danego dnia brac kompletnego tuszu, to d... i nogi - dla wlasnego samopoczucia i coby z "kiszonka" nie spac. Tutaj mamy wanne, umywalka ma slynnne 2 krany :)wściekła/y:) i to krociutkie, wiec pozostaje pewnego rodzaju ekwilibrystyka z uzyciem "sluchawki" prysznicowej i wanny. I da sie obciapac "Helenke" bez wiekszego wysilku.
A dzieci puszczamy wolno, niech sobie plyna Trentem...;-)
 
powinnam była wiedzieć, żeby nie wchodzić tu podczas spożywania posiłku....:baffled::-)
A jak w takim razie z tą miednicą podczas "ciotki" bo pewnie już niedługo nas zacznie nawiedzać:szok:?
 
Kłaczek w oburzeniu jestem i TOP też ... ja rozumiem wolność ale czy one potrafią docenić aż tyle wolności ????
Majuska zmieniamy miseczkę na czerwoną bądź jasno czerwoną (czytaj różową) i wszystko gra :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia, maja nieograniczona swobode po prostu - Trent, Humber, a potem juz tylko Morze Polnocne. I kto wie, morze jakas Eskimoska pucujaca w morzu swa "Helene"... Moze bedziemy miec dzieci na wynos?

O, rany... "ciotka" w misce... Czy musialas, Majuska przy porannej kawie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry