reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się podmywacie?

Misia Ty niebieskie wszystko, bo Młody facet jest i już się solidaryzujesz z jego plemnikami aby w przyszłości babcią zostać :-D Popieram jednak wolność dla plemnika!!!! TOP z dniem dzisiejszym rozpoczęło działalność :-D
Monika śledzenie nas może skończyć sie poślizgiem nad rozlaną miseczką :-D
 
reklama
oj był różowy majtkowy ... siledynowy i żółty ale taki przeźroczysty a pamiętąłam aby takiego nie kupować bo TOP mnie pozwie do sądu :eek: no to padło na niebieskie :-D
Ale przez misieczki i POT został zaniedbany wątek fotograficzny, fiutrzarski ... a Kłaczek tak się starał aby wyznaczyć jakies standardy w odzieniach porodowych i psu na budę ... ech ...
POT zawsze z nami zwłaszcza na porodówce !!!!
 
no dobra, miska miską, a kijanki kijankami, a co z tą wodą???? po odłowieniu ma tak stać i gnić??? czy się ją wylewa? a jak się wylewa, to.... może jednak jakiś bidulek tam sie ostał i zginie śmiercią tragiczną, wciągnięty przez wir

Matko - nie zasnę dziś.... będzie mnie to nurtowało...
 
Forum uczy, forum radzi... tylko jakieś takie chyba mało pomocne się okazałyśmy, bo założycielka wątku jakoś tak cicho... nie komentuje, ani nic...
Ale zdradzę Wam, że poszłam pod prysznic. Przy czym nie zabiłam żadnego plemnika, bo ich zwyczajnie nie mam na podorędziu. Chyba, ze mąż wczoraj nie spłukał wanny, ale to jego zbrodnia, ja umywam (ale się kręci koło tego mycia) ręce
 
Silmiriel TOP jest Ci wdzięczny :-D
no założycielka poszła posłuchać pana profesora od nefrologii ... może jeszcze tego od urologii wysłucha i znów nas oświeci ...
Anko TY ... sobie wyobraziłam ... ech ... nie wiedziałam że taka ekologiczna jesteś ... za wszelkie działania proekologiczne jestem CI wdziędzna ...
 
Nie komentuję,bo czytam ciekawe wypowiedzi i muszę się przyznać że moje plemniki czują się jak w domu bo mają różową miseczkę :-) i regularnie spływają z miski o ile regularnie(raz w tygodniu a bywa że i 7 razy) mąż zalewa mi formę.
A nie dopisalam bo dziecko usypiałam.Przecież nie każdego stać na bidet,umywalkę,prysznic.Krawiec kraje jak mu materiału staje...a nasze babcie jak się kiedyś myły? Trochę przezyłam,mam trochę kolezanek i jedna może się kochać z dziesięcioma i żadnej choroby nie złapie a druga z mężem i zaraz coś łapie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anussia201 bardzo CI dziękujemy za ten wątek :-) pobudził naszą duszę i ciało :-)
ja mam miedniczkę niebieską ... możesz powiedziec jaką dietę twój mąz stosuje że tak siedem razy w tygodniu ? bo mój nie daje aż tak często rady aby mi zalewać formę ... ale to może wina rocznika a nie diety ...
A ananasy też ma w diecie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry