reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

Racja. Związki na odległość są bardzo bardzo trudne i te, w których miłość jest prawdziwa, przetrwają.
Tak, to moja pierwsza ciąża. Wszyscy mi mówią, że ruchy dziecka poczuję po 20 tyg, czyli za jakieś 2 tyg. Choć czasem zastanawiam się, czy te ruchy w jelitach to nie przypadkiem moja mała kruszynka? :-)
Mozliwe ze juz czujesz:-) ja czulam takie babelki w dole brzuszka... i jak lekko nacisnelam w to miejsce to po chwili znowu je czulam... czasem mocniej czasem slabiej... ale wiem ze to moj dzidzius:-) klade sobie reke na brzuszku i sie wslu****e:-) Moja 3 ciaza, ale ruchy dziecka czuje po raz pierwszy bo w tamtych nie doczekalam (pierwsza poronilam w 16 tyg druga w 11):-(
 
reklama
Chciałabym już poczuć, żeby wiedzieć na pewno, że to maluszek :-)
A jeśli chodzi o to, że to Twoja trzecia ciąża, widocznie tak musiało być, żebyś najpierw poroniła, a później bez stresu nosiła swoje wykochane maleństwo :-)
A na którego masz termin?
Bo ja na 1 maja :-D
 
Chciałabym już poczuć, żeby wiedzieć na pewno, że to maluszek :-)
A jeśli chodzi o to, że to Twoja trzecia ciąża, widocznie tak musiało być, żebyś najpierw poroniła, a później bez stresu nosiła swoje wykochane maleństwo :-)
A na którego masz termin?
Bo ja na 1 maja :-D
Tez sobie tak tłumacze ze widocznie tak miało byc.... rozwiodlam sie z pierwszym mezem wiec przynajmniej dziecko nie cierpialo... choc to tylko takie pocieszanie sie... ale zyc trzeba dalej. Teraz jestem szczesliwa i mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze z malenstwem bo bardzo je kocham i bardzo na nie czekam!!:-) Ja ma termin na 8 kwietnia:-)
 
to miesiąc przede mną! A duży masz już brzuszek? Bo ja to ogromny! Wszyscy się zastanawiają, czy nie przypadkiem się tam schował drugi dzidziuś, tylko na USG nie widać :p
 
to miesiąc przede mną! A duży masz już brzuszek? Bo ja to ogromny! Wszyscy się zastanawiają, czy nie przypadkiem się tam schował drugi dzidziuś, tylko na USG nie widać :p
Tak brzuszek mam spory juz :)) tez mi wszyscy tak mowili ze bedzie wiecej niz jedno hihi ale jest jedno... nie wiem jeszcze tylko co:-) ale moze dowiem sie za tydzien:-):-):-)
 
doberek wszystkim:-)
ale dzis mi sie murza usmiecha....przespalam cala nocke tylko z przerwami na siusiu:-)
normalnie szok......niepamietam juz kiedy tak spalam....dzidzia dala mi pospac jak nigdy....teraz juz sie tam rozciaga mi w brzuszku ,ale za to nocke przespalam.....:-)
jade chyba dzis po wózek dla dzidzi,upatrzylam sobie taki jeden....:cool2:
 
doberek wszystkim:-)
ale dzis mi sie murza usmiecha....przespalam cala nocke tylko z przerwami na siusiu:-)
normalnie szok......niepamietam juz kiedy tak spalam....dzidzia dala mi pospac jak nigdy....teraz juz sie tam rozciaga mi w brzuszku ,ale za to nocke przespalam.....:-)
jade chyba dzis po wózek dla dzidzi,upatrzylam sobie taki jeden....:cool2:
Hej Monia :-) Ja tez mam upatrzony ale z zakupem musze poczekac az sie dzidzia urodzi bo nie bede miala go jak przewiesc za granice... a tam sie przeprowadzam po porodzie:-) ze spaniem to ja dzis spacer na siusiu mialam chyba z 6 razy wiec o wyspaniu to kiepsko... zastanawiam sie kiedy moja zacznie mocniej szalec w brzuszku?? narazie to roznie z tym, czasami mocniej czasami slabiej... czasami nie czuje:-( a chcialabym juz czuc te szalenstwo...
 
reklama
Racja. Związki na odległość są bardzo bardzo trudne i te, w których miłość jest prawdziwa, przetrwają.
Tak, to moja pierwsza ciąża. Wszyscy mi mówią, że ruchy dziecka poczuję po 20 tyg, czyli za jakieś 2 tyg. Choć czasem zastanawiam się, czy te ruchy w jelitach to nie przypadkiem moja mała kruszynka? :-)
zapewne czujesz właśnie ruchy dziecka :)
ja jestem w 19 tygodniu, a pierwsze jakieś delikatne ruchy poczułam tydzień temu - więc w 18 tyg.
wcześniej nic mi się tam wewnątrz nie przesuwało, więc raczej trudno mówić o pomyłce, pomimo że te ruchy są bardzo delikatne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry