reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

6 dni....oj jak z bicza strzeli.....:-)
jeżu kochany ale mi sie chce mandarynek....nie powinnam chyba przy tej diecie,ale kicham na to...musze bo zwariuje....tak leza w koszyku i sie na mnie patrza....i mowia cos nawet...chyba zjedz mnie...haha a moze weś mnie...hihi:-)
 
reklama
ide sie popluskac w wodzie....:-)musze sie ogarnac.....potem snaidanko i ruszam po fure dla swojego maluszka:-)zanim rusze to se tu jeszcze zasiądem:-)
 
6 dni....oj jak z bicza strzeli.....:-)
jeżu kochany ale mi sie chce mandarynek....nie powinnam chyba przy tej diecie,ale kicham na to...musze bo zwariuje....tak leza w koszyku i sie na mnie patrza....i mowia cos nawet...chyba zjedz mnie...haha a moze weś mnie...hihi:-)
Nic mi nie mów o mandarynkach bo tez je ostatnio uwielbiam.... tak jak i banany hihi:-):-):-) kurcze też bym gdziesz wyszła ale taka pogoda okropna że szok:crazy: ja też biegne sie umyc... luteina poranna czeka.... zjem i też zajrze... moze sie jeszcze złapiemy... zreszta mnie latwo tu zlapac bo ja prawie ciaglu tu zagladam w ciagu dnia:-)
 
Jak sie zaczna to bedziesz wiedziala... zaczna sie powtarzac coraz czesciej i coraz intensywniej :-):-):-) ja teraz czekam na te mocniejsze i doczekac sie ich juz nie moge... Jak minął dzien?
dokładnie, potem coraz wyraźniej się to czuje :) wczoraj wieczorem już czułam bardzo ewidentnie, że ktoś tam macha kończynami ;)
więc netefe bądź dobrej myśli, lada dzień będziesz wiedziała, że to na pewno to :)
 
dokładnie, potem coraz wyraźniej się to czuje :) wczoraj wieczorem już czułam bardzo ewidentnie, że ktoś tam macha kończynami ;)
więc netefe bądź dobrej myśli, lada dzień będziesz wiedziała, że to na pewno to :)
Ja to różnie czuje... raz mocniej raz slabiej... czasem często czasem rzadziej... chce już te mocne kopniaczki:-( A dziś okropna nuda:-(... pogoda do kitu że nawet wyjśc nie ma gdzie:crazy:..... siedze i pije kawke zbożową z mlekiem i umieram z nudów..... tu widze też pustka... nie ma nikogo:-(
 
dokładnie, potem coraz wyraźniej się to czuje :) wczoraj wieczorem już czułam bardzo ewidentnie, że ktoś tam macha kończynami ;)
więc netefe bądź dobrej myśli, lada dzień będziesz wiedziała, że to na pewno to :)

Ja już tak się doczekać nie mogę...Czekam na ten dzień z niecierpliwością
 
6 dni....oj jak z bicza strzeli.....:-)
jeżu kochany ale mi sie chce mandarynek....nie powinnam chyba przy tej diecie,ale kicham na to...musze bo zwariuje....tak leza w koszyku i sie na mnie patrza....i mowia cos nawet...chyba zjedz mnie...haha a moze weś mnie...hihi:-)


Ja mam cały czas ochotę na fasolkę szparagową...:rofl2: ale ponoć tego w ciąży nie można jeść, bo wzdęcia powoduje:-(
 
Ja mam cały czas ochotę na fasolkę szparagową...:rofl2: ale ponoć tego w ciąży nie można jeść, bo wzdęcia powoduje:-(
Ja jem fasolke szparagową jak mam ochotę... jest zdrowa i ma żelazo... może nie powinno się jej jeśc codziennie zeby nie miec wzdęc ale raz na jakis czas nic sie nie stanie... wiec smialo możesz ja jeśc na zdrowie:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry