reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

reklama
dziewczyny to ja oststnio mialam straszna chec na kalafior....prawie caly taki maly zjadlam ....ugotowalam i poprostu usiadlam i jadlam....haha
a potem ...o jezusku...myslalam ,ze mi brzucholek chce rozerwac.....caly wieczorek i nocke cierpialam....a ze mam klopoty z przemiana materi to se wyobrazta co sie dzialo:szok:
 
ps- 5 rano a ja juz od 1-ej znowu nie moge spac:wściekła/y:
wozek zakupiony.....dzis dostarcza mi chyba....wszystko w sumie juz mam wiec czekamy tylko na trgo szkraba:-)
 
ps- 5 rano a ja juz od 1-ej znowu nie moge spac:wściekła/y:
wozek zakupiony.....dzis dostarcza mi chyba....wszystko w sumie juz mam wiec czekamy tylko na trgo szkraba:-)
Dzien dobry wszystkim:-) Ja niedawno wróciłam z badań (krew itd) a teraz leniu****e... pada i jest okropnie sennie:crazy: Monia ja tez miałam klopoty trawienne (zaparcia) ale odkad zmieniłam pieczywo na ciemne z ziarnami zbóz jest super:-)
 
Ja też cierpię na zaparcia i nie wiem, co W KOŃCU może mi pomóc :-(
Ale ja nie o tym.
Dzisiaj w nocy o północy stało się coś! Mój dzidziuś się poruszył! :-D I to nie było takie nawet delikatne, takie...kotłowanie w brzuchu i kopniaczki :-) Ale już dzisiaj rano tego nie poczułam. A szkoda.
 
kamila co do pieczywa to ja tylko ciemne jadam.....i nic mnie to nie daje:-(
ale umnie pada....wcale niema zamiaru przestac a ja o tej 12ej musze wyjsc....:szok:
ps-podbrzusze mnie strasznie pobolewa jak chodze....ciezar jakis czuje...ale doslownie kilka krokow i musze stanac....7-go mam wizyte strasznie jestem ciekawa co mi powie ten moj lekarz.....
strasznie duzo bialawej wydzieliny teraz wydalam i coprawda nie siusiam juz z krwia ale mam wrazenie ,ze ten malec juz bardzo nisko sie pcha....wszyscy mi mowia ze brzucholek mi opadl znowu...a to dopiero 36 tydzien bedzie.....
2 poprzednie dzieciaczki sie tak samo rodzily w 37 tygodniu....
co kilka dni mam male skurcze ale takie paro sekundowe no i z krzyza to mnie praktycznie boli co wieczor ....:cool2:
 
netefe......czyli mialas konkretnego kopniaczka juz od swojego skarba-milusio:-)
Mi własnie to pieczywo przynioslo wybawienie od zaparc bo byla tragedia... kurde to pewnie juz niedlugo maluszek sie pojawi na swiecie:-):-):-) u nas tez leje wiec leze pod kockiem:-) Netefe gratuluje:-)ja tez dostaje juz czasami porzadniejsze... ale to roznie z tym u mnie bywa:-) dzidzia ma duzo miejsca to zdazy nas porzadnie pokopac:-):-)
 
reklama
kamila co do pieczywa to ja tylko ciemne jadam.....i nic mnie to nie daje:-(
ale umnie pada....wcale niema zamiaru przestac a ja o tej 12ej musze wyjsc....:szok:
ps-podbrzusze mnie strasznie pobolewa jak chodze....ciezar jakis czuje...ale doslownie kilka krokow i musze stanac....7-go mam wizyte strasznie jestem ciekawa co mi powie ten moj lekarz.....
strasznie duzo bialawej wydzieliny teraz wydalam i coprawda nie siusiam juz z krwia ale mam wrazenie ,ze ten malec juz bardzo nisko sie pcha....wszyscy mi mowia ze brzucholek mi opadl znowu...a to dopiero 36 tydzien bedzie.....
2 poprzednie dzieciaczki sie tak samo rodzily w 37 tygodniu....
co kilka dni mam male skurcze ale takie paro sekundowe no i z krzyza to mnie praktycznie boli co wieczor ....:cool2:
Monia, wypróbuj sobie taki sposób: weź kilka suszonych śliwek, zalej ciepłą przegotowaną wodą i zostaw np. na całą noc, rano wypij jeszcze przed śniadaniem (albo zalej je wodą rano i wypij wieczorem na noc). Oczywiście śliwki też do zjedzenia. :) Mnie bardzo pomogło, po paru dniach zaparcia przeszły i już nie wróciły.
A chleb z ziarnami robię sobie sama w domu, w maszynie do chleba. Polecam wszystkim, warte swojej ceny - no i można zrobić dokładnie taki chleb, jaki się chce ;) ja aktualnie zajadam się razowo - żytnim ze słonecznikiem i dynią i z płatkami owsianymi. Też zdrowy na trawienie :)
A zaraz zmykam do lekarza... dziś usg połówkowe :))
 
Do góry