reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Hej dziewczyny ja tez borykam sie ze zbednymi kilogramami juz ponad 4 miesice po porodzie i jak na razie udsło mi sie zrzucic 5kilo na diecie kpenhaskiej
w ciazy przytylam 25kilo z 60zrobilo sie 85
po samym porodzie straciłam 10kilo
podczas karmienia zeszlo mi jeszcze 5 ale jak tylko przestalam karmic szybko te 5 kilo wrocilo
przerazilam sie jak zauwazylam ze waga rosbniea nie spada dlatego zastosowalam diete dosc okrutma ale troche pomogla troche bo chcialabym wazyc okolo60a nie 70
mnie tablety nie przekonuja ruch tak mysle jesy najwazniejszy poplywalambym ale sie stydze rozebrac ;)
chyba wybuduje sobie prywatny basen ;D troszke drozej mnie wyniesie niz te cud tablety no ale czego sie nie zrobi dla urody
a tak powaznie to macie jakies pomysly co jeszcze zrobic z tluszczykiem i obwisłą skora brzucha :p
 
reklama
sią zbytnio skuteczne, ale jako dodatek są ok, swietnie nawilżają, dzięki czemu nie robią się rozstępy (jak wiadomo pojawiają się także podczas odchudzania) i nie sią takie drogie (np Bielenda czy Eris).
Nie polecam soków owocowych i owoców w ogóle. Jest w nich bardzo dużo cukru i zwykle są wysokokaloryczne. Ciężko się przy nich kontroluje kalorie. Warzywa w zupełności wystarczają a jeśli już musimy, to 2-3 suszone morele 2 razy w tygodniu (przy okazji pomogą w przemianie materii). Cały czas dużo wody niegazowanej i herbaty (ale nie do posiłków, bo herbata pita do posiłków utrudnia przyswajanie witamin).

po tych 6 tygodniach można zwiększyć ilość kalorii do 1000. cały czas mało tłuszczu, nic smażonego itp, jednak można sobie czasem osłodzić życie kawałkiem niskokalorycznej czekolady (dostępna w supermarketach na regałach z potrawami wegetariańskimi i zdrową żywnością - jest naprawdę dobra), na tym etapie mamy już taką samokontrolę (ja przynajmniej miałam) i taką znajomość tablicy kalorii (w internecie można znaleźć odpowiedniki kaloryczne chyba wszystkiego łącznie z gotowymi potrawami), że możemy pozwolić sobie na coś, na co mamy ochotę. Ja czasem rezygnowałam z talerza warzyw z kawałkiem kurczaka na rzecz 3 pierogów. Wartość kaloryczna była taka sama a jak byłam dalej głodna, mogłam zjeść trochę kapusty kiszonej, która jest praktycznie bezkaloryczna :D
trzeba tylko pamiętać, że ciągle liczymy kalorie i nie przekraczamy 1000 dziennie.
Na tym etapie dochodzą też ćwiczenia fizyczne przede wszystkim po to, żeby uelastycznić skórę i wzmocnić mięśnie. Polecam przede wszystkim basen oraz aerobic (z tym, że po 3 tygodniach można z aerobicu zrezygnować i robić to samemu w domu - zaoszczędzimy sporo pieniędzy a i tak wszystko będziemy pamiętać). Ja do tego robiłam też brzuszki (w każdej wolnej chwili w seriach po 20-30, na przemian skośne i zwykłe), ponieważ ładny brzuch był dla mnie najważniejszy, a taże wchodziłam po schodach - 2 razy dziennie wbiegałam po 2 razy na 4 piętro i w dół (bardzo dobre ćwiczenie na nogi i pośladki).
Tak minęło mi 2,5 miesiąca i nagle okazało się, że ważę już 10 kg mniej! w dodatku moja skóra wygląda bardzo dobrze, włosy nie wypadają, zmieniłam całkowicie nawyki żywieniowe i już nawet nie mogłam spojrzeć na schabowego (2 miesiące miałam ciążową zachciankę - schabowego - jadłam go wtedy po raz pierwszy od 7 lat!). przy okazji bardzo dużo nauczyłam się o tym jak jeść, żeby nie przytyć i co robić, żeby spalić nadmiar jedzenia. cały czas czytałam jakieś fachowe wypowiedzi dietetyków, chodziłam na basen (z resztą cały czas chodzę). Przez kolejne 2 miesiące cały czas się ograniczałam z jedzeniem, liczyłam kalorie zapobiegawczo - nigdy nie przekroczyłam 1200 dziennie. czułam się świetnie a nawyki dietetyczne weszły do mojego życia. Powoli zaczynałam jeść normalnie, ale tym razem jak szłam na pizze, potrafiłam się powstrzymać po 1 kawałku i było mi z tym dobrze.

po roku jadłam już w ogóle wszystko,ale zawsze miałam w głowie prawdy dotyczące odżwiania i co najmniej 3 razy w tygodniu wchodziłam na wagę - tak jest najlepiej, bo jak widziss, że coś się powiększa niebezpiecznie, to od razu działasz.

Polecam Wam Dziewczyny ten sposób, mam nadzieję, że pomoże. W razie pytań piszcie na maila.
Pozdrawiam
Kasia.
 
Ja w ciąży przytyłam 46 kg z 60 zrobiło się 106 w dniu porodu. W miesiąc po porodzie waga pokazywała 93 kg. Załamka!!! Ale dzieki diecie i jakichśtam tabsom dzis waże 68kg. Nie jest to jeszcze moja waga ale wciąż dąże do celu. I co najważniejsze - efektu Jo-Jo brak mimo że ostatnio żrem a nie jem!!!
 
to fajtycznie sporo przybralas ja postanowilam diete od przyszlego tygodnia maz wyjezdza nie bede gotowala wypasionych obiadków i kolacji powinno być ok
po diecie przytyłam 2kilo :(
 
Witam,
Pomocny w odchudzaniu jest też zabieg kosmetyczny pod nazwą AGYPTOS. Pracuję z panią która robi te zabiegi na ciało i widziałam efekty.Zajrzyjcie na stronę www.superfigura.com
Zabieg tani nie jest,ale warto zasięgnąć porady u p.Marii Proponuje też po porodzie czyszczenie twarzy ultradzwiękami. Nie wiem czy u niej nie jest najtaniej w Warszawie.
Pozdrawiam i życzę sukcesów. Mnie to dopiero czeka za 3 miesiące.
Ola
 
Witam ja tak jak ty przytyłam 30 kg w ciazy ale jest to moja 3 ciaza wiec ze schudnienciem mam ogromne kłopoty . Kupiłam meridie zarzywam ja 4 dni jestem bardzo zadowolona .Nareszcie wskazówka wagi zaczeła sie ruszac . A pozatym mam tyle siły po tych lekach że góry mogę przenosic.
zobaczymy co bedzie dalej narazie jest super 8) :-*
 
czesc ja tez od tyg zazywam meridie i tez jestem zadowolona po tyg 3kg mniej:) w koncu czuje ze cos dziala mam do zrzucenia 14kilo w ciazy przytylam 25 kg pozdrawiam
 
tabletki ...tableteczkami :) a ja chodzilam na VacuVell zadnych diet jedynie slodyczy wogole nie jadlam pozatym wcinalam jak opetana :D w ciazy 1.6 roku temu wazylam 85 kg teraz od ponat 9 mies trzymam wage 59 kg :) od czasu do czasu chodze na vacu steep. dla utrzymania kondycji pozatym zadnych meczacych diet i tabletek.pozdrawiam i polecam:-D na vacuvell bez przesady z predkoscia itd. ja chcialam na poczatku jak najwiecej spali co mi nie na dobre wyszlo bo zaczyla bialka w oczach mi zmienic kolor na czerowny:eek: wiec jak co to vacu ale powoli jezeli brak kondycji :p
 
czesc dziewczyny. a co myslicie o L-KARNITYNIE?? moja szwagierka brala te tabletki i bardzo sobie je chwali. wogole nie uprawiala sportu tylko brala te tabletki i nie jadla po 18tej. i naprawde schudla. cena tez nie jest wygorowana ok.60zl w aptece.
 
reklama
Ja sobie zamowilam jakis super specyfik pomgajacy w odchudzaniu..........przesylka powinna dojsc w ciagu tygodnia. czytalam opinie o tym produkcie i sa pozytywne jak chcesz moge ci na priva podac strone sklepu bo nie chce robic darmowej reklamy :)
 
Do góry