reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

Dementuje - Fissan wcale nie jest taki tlusty ani strasznie drogi (ok 20 pln) Stosuje go codziennie na przemian z olejkiem Nivea z avokado i jak na razie na brzuszku nic sie nie pojawia, tym bardziej tluste plamy na ubraniu :laugh: a oprocz tego ma przyjemny zapach.

 
reklama
Mam takie pytanie czy balsam ujędrniający do ciała Nivea Q10plus nie zaszkodzi w pierwszym trymestrze? ;)
 
Witam.
Jeśli chodzi o brzuszek tow moim przypadku pileczka zaczęła sie pojawiać pod koniec 5 miesiąca,a od 7 zaczęła rosnąć w zawrotnym tępie :))
tak że nie martw się brzuszek sie pojawi pre=edzej czy póżniej;aż możesz mieć go dość....(oczywiście balonika nie jego zawartosci). I własnie od momentu kiedy zaczął pojawiać sie brzuszek uzywam kremu przeciw rozstepom z kompleksem ujędrniającyjm Gerbera.Aha i co wazne nie zapomnij o smarowaniu rowniez piersi,ja sobie to zaniedbalam i teraz niestety...mam rozstępy :((
pozdrawiam


 
dziewczyny co do kremu to ja tez polecam fissan, ale zwlaszcza ze wzgledu na to, ze nie posiada zadnych szkodliwych skladnikow dla plodu. Porownywalam z innymi i inne nawet dla kobiet w ciazy takie skladniki posiadaja. Moze nie jest to jakas ilosc bardzo szkodliwa, ale chyba lepiej wybrac taki co wogole takich skladnikow nie posiada. Sprawdzilam to dokladnie, gdyz posiadam spis takich szkodliwych dla plodu srodkow chemicznych zawartych w kosmetykach.
 
a ja polecam oliwke dla dzieci z hipp'a
naprawde godna polecenia, ja wprawdzie jestem dopiero w 9 tygodniu ciazy, teraz dopiero bede smarowac, ale weile znajomych wlasnie ta oliwke w ciazy stosowalo i rozstepow nie bylo... jedna znajoma smarowala np tylko przod brzuszka, zapominala o bokach, i co... tu wszystko ok, a na bokach rozstepy jej sie porobily :)
a oliwka nie taka droga, jakies 12zl w supermarkecie ostatnio dalam
ogolnie jest super, szybko sie wchlania, superowo nawilza, i ogolnie ma bardzo dobre opinie
 
ja przez całą ciąże używałam zwykłego kremu dla niemowląt bambino.jest bardzo tłusty i jak dla mojej skóry był bardzo dobry.efekt,zero rozstępów.
a brzusio zaczą się pojawiać w 5 miesiacu.
 
Ja wlasciwie jestem w tym samym momencie co Ty PaulaC - brzuszek sie uwidocznil juz ladnie, ale luzne ciuszki jeszcze go potrafia deczko ukryc....
zapisalam sobie nazwy kremow i lece do apteki. Chyba czas juz zaczac sie smarowac....
 
reklama
Do góry