reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam przyszłe "babcie"?

reklama
Moja tesciowa mieszka od nas 5metrów ale nie narzekam bo naprawde równa z niej babka, nie narzuca sie, jak ja poprosze to zostanie z maciem. Co prawda czasem mnie wkurza ale ....szybko mi przechodz bo wiem ze chce jak najlepiej
 
Moja teściowa dziś zadzwoniła i powiedziała że ona będzie widzieć Mateuszka 2raz chyba dopiero jak będzie chodził bo na święta nie przyjedzie bo nie ma czasu.No cvhyba że my się wybierzemy te 100km i to jeszcze pociągiem bo samochód nie nachodzie.
 
hej dziewczyny!nareszcie mam chwilę czasu by Was odwiedzić,córcia zasnęła
wczoraj byłyśmy-jak to w Święta bywa u rodziny-tzn.u babci i prababci.
do tego jeszcze była ciocia,dobrzy wujkowie"i ogólnie młyn
wyobraźcie sobie,że pod koniec dnia miałam totalnego doła,po tym jak dosłownie wszyscy na przemian próbowali mnie pouczać,jak trzymać,jak ubrać, a to za zimno,a to źle trzymam, a dziecko głodne cały czas a ja nie chcę dać jeść,po prostu koszmar!!!!!!
mało tego moja babcia wielce się dziwiła, że nie daję jej rosołku z kurczaczkiem,bo kiedyś dzieci w tym wieku.... bla bla
ale babcia wiadomo 2 pokolenia wstecz więc nie ma się co dziwić
najbardziej wkurzały mnie ciotki,które wszystko oczywiście najlepiej wiedziały owychowaniu dziecka
w końcu odpaliłam co trzeba i się zamknęły
no nie było innego wyjścia ::)
teraz tak szybko juz się tam nie pojawimy,może na Gwiazdkę ;D
 
a u nas był wczoraj zjazd rodzinny ze względu na chrzest Kubusia, ale miło bylam zaskoczona, ponieważ nikt nie dawał "dobrych"rad jak wychowywać dziecko - normalnie ani jedno zdanie nie padlo na ten temat :laugh:
 
U mnie to teściowa obraziła się na mojego męża, bo nie posłuchał jej i pojechaliśmy do jego babci na sobotę i niedzielę, a nie tylko na niedzielę, jak ona sugerowała. No i stwierdziła, że przez niego już nie ma autorytetu w rodzinie. No ale podczas wczorajszej wizyty u teściów byli dla mnie i Ali bardzo mili (tylko by spróbowali nie być!)
W Święta Ala spotakała się z dwoma prababciami, wogóle to dziwne, bo ma 3 prababcie, 1 pradziadka, dwóch dziadków i jedną babcię.
Babcia mojego męża nie dawała żadnych dobrych rad, a moja to oczywiście najchętniej by Ali dała do spróbowania wszystkie potrawy wielkanocne. No ale pilnowałam Ali cały czas i nic nie dała (chociaż oczywiście takie duże dziecko na pewno głodne)
Ogólnie miło wspominam te Święta, szkoda że takie krótkie
 
reklama
Dziadek Kamilka (mój teść) kupił Kamilkowi cięzarówe z WADER razem z wiaderkiem , łopata , foremkami, konewka i łodka... Duzo tego ,cięzarówa tez duża, i to wszystko z okazji... "bo była taka promocja w Biedronce..." ;D ;D ;D

Kamilowi się podoba, ale jeszcze trochę za mały... narazie to tatus i wujek się bawi... ;D ;D ;D ;D
 
Do góry