reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam przyszłe "babcie"?

Moja mama dziś mnie zaskoczyła bo byłyśmy dziś na zakupach i kupiła dla dzidzusia
pościel do łóżeczka i rożek. :).
 
reklama
Z rodzicami ciągle kiepsko więc nie mogę leżeć. Zrobiłam obiadek, trochę posprzątałam żeby to jakoś wyglądało. Coś mi się zdaje, że jutro z powrotem do lekarza powędrujemy. :(
 
No i moja teściowa znów mnie podkurzyła. :mad: Powiedziała, że wózek to mamy kupić dopiero po powrocie ze szpitala, bo żeby nie zapeszać. Oczywiście oznajmiłam jej, ze wszystko będzie kupione przed porodem.
No i jeszcze chce mi szyć pieluchy z flaneli. Delikatnie próbowałam jej to wyperswadować, no ale chyba i tak będzie szyć. Ale tu juz odpusciłam, jak chce to niech szyje, a ja może je wykorzystam, a może nie.
 
No tesciowa powiedziała, że do wanienki, zeby dziecko sie nie slizgało, no i do wycierania, ale nie pamiętam czego. :laugh:
Ona urodziła ostatnie dziecko 17 lat temu i chyba jej się wydaje, że teraz sa też takie czasy.
 
Chyba nie będziesz miała lekko na początku bo teściowa będzie pewnie próbowała
swoich metod przy dziecku. Moja mama była zdziwiona jak jej powiedziałam ,że takie małe
dzieci śpią bez poduszki.
 
Pycha niech Ci teściowa szyje te pieluchy, one są bardzo przydatne. Ja sama kupiłam 5 sztuk, możesz je podłożyć na przewijak albo do wózeczka, zabrać ze sobą jak pójdziesz ze szkrabem do lekarza (przecież nie położysz go bez niczego na zimnej wadze), itp., itd.
21.jpg
 
reklama
pycha teściowa tym razem to ma chyba trochę racji (też kupiłam kilka sztuk tych pieluch)...a jak chce jej się szyć to niech szyje...natomiast co do wózka to uważam, ze jest to tylko i wyłącznie Wasza decyzja... :) kiedy go kupicie
 
Do góry