reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie?

wreszcie zakupilismy wage i okazało sie ze waze tyle samo co przed ciaza ;D
ale mimo to jest nad czym popracowac - brzuszek i uda. 2 tygodnie przed porodem zrobił ci sie celullit i nie zniknal - nie znacie - musze pomysllec jak go sie pozbyc :-[
 
reklama
Izabelka pisze:
Czy po cesarce macie jeszcze brzuszki? Bo ja jeszcze troszkę mam :mad:

tez troche mam:) a jak zapomne se zaczne cos robic zaszybko schyle sie lub wejde po schodach bo chce szybciej cos zrobic to jeszcze w dodatku boli

dzewczyny czy wy sm,arujecie czyms szew po cesarce jak juz sie zagoil...
slyszalam o kremach na bielisny pooprracyjny np. cepan.. ale moze ktos juz cos wyprobowal??

Aniolekk
 
edka: Ja w ciąży przytyłam też 18 kg, niewiem dokładnie ile teraz ważę, bo nie mam w domku wagi, ale wchodzę w kilka par spodni sprzed ciąży więc nie jest tak źle ;) ale podobnie jak ty nie czuję sie w nich zbyt dobrze... z kupnem nowych jeszcze trochę poczekam...Najpierw muszę kupic wagę i wtedy będę wszystko wiedziec :)
Izabelka : ja też jestem po cesarce już ponad miesiąc, brzuszek jeszcze mam, chociaż nie już tak duży :) jak bezpośrednio po porodzie, wydaje mi się,że z dnia na dzień jest coraz mniejszy, tylko ta skóraaaa - straciła dużo elastyczności i jest wiotka, i jeszcze kwestia rozstępów nabawiłam ich się w ostatnim miesiącu mój maluszek urodził się z wagą 4200 :) niewiem czy znikną a może znacie jakieś specyfiki? ja słyszałam o Poprodowym żelu regeneracyjnym z Musteli ( ok 88zł) ciekawe, czy skuteczny ???
Aniołekk: ja też sie czasem zapominam dopiero ból mi przypomina że niedawno urodziłam :) ja nie smaruję szwu, ale może powinnam ??? w przyszłym tygodniu idę do swojej gin więc sie dowiem ...

Pozdrawiam :) :)


 
Ja w ciazy przytylam 10 kilo,zrzucilam juz a moze az 16 kilo - zrzucam teraz to co nagromadzilam latami a uwiezcie mi jest co ;)
jem normalnie, tzn staram sie ale po odrzuceniu smazonego i slodyczy widac ze sa efekty, troche sie boje czy nie za szybko leci mi waga w dol ale staram sie maluszkowi dostarczac niezbednego pozywienia



 
hej, u mnie już ponad -17 kg ale też zrzucam to, co się jeszcze przed ciążą nagromadziło ::)

Mi gin nie kazał smarować na razie szwu, tylko jak najczęściej wietrzyć, ale zrobił mi taką piękną równą kreseczką w tak idealnym miejscu, że już zaczyna zarastać włosami łonowymi zgolonymi na czas cc ::) że nic nie będzie widać. Mój gin znany jest z tego, że robi niziutkie piękne cięcia, cieszę się, że choć jedną bliznę mam ładną, bo te z operacji kręgosłupa na biodrze i plecach są fatalne :p :mad: a szew też jeszcze czuję jak przedobrze i chcę za dużo zrobić ;) Rozstępy niestety też nabyłam, ale malutko i co najdziwniejsze... po ciąży jak tak szybko schudłam, ale też nie wiem czym z nimi walczyć, na mustellę trochę mi kasy szkoda :( no i za dużo mam skóry na brzuchu ale walczę z nią balsamem 4 Pory Roku wyszczuplającym, śmiesznie tani (ok 7zł) ale rewelacja, stosowałam przed ciążą i teraz bardzo pomaga temu mojemu brzuchalkowi, już prawie go nie ma, a skóra na brzuchu nie jest tak wiotka ale ładnie napina się :)

Pozdrawiam
 
Ja 16.5 kg w czasie ciazy przytylam a na plusie zostalo 3.5-4 kg,ale za to piersi mam olbrzymie,a brzuszek tez jeszcze jest czas sie zabrac za niego.W spodnie z przed ciazy sie wciskam ale nie wyglada to rewelacyjnie wiec narazie leza.Znacie moze jakies specjalne cwiczenia na zgubienie brzuszka?
 
ja juz zgubilam 20 kilo ,spodnie z przed ciazy za duze ;D oddalam siostrze,wygrzebalam z szafy takie odlozone z przed 2 lat i one pasuje, na chrzciny trzeba bedzie sie wybrac na zakupy bo nic nie ma !
 
mnie się przytyło około 25,prawie 90 ważyłam przed porodem.boje się że już nigdy nie wróxce do wago z przed ciąży
 
reklama
ja wazylam przed porodem 91kg. tez ponad 25 kg nadwagi, z tym, ze podczas ciazy przybylo mi 15kg. reszta jest z ostatnich dwoch lat. spadlam na 80 i nic. czuje sie nieciekawie jako barbapapa. w czwartek zaczynam kursy gimnastyki dla pociezarowek.nie chce sie odchudzac, bo karmie, ale chyba dodam sobie rowerek kilka razy na tydzien. jestem pelna nadziei. ::)
 
Do góry