reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest z tą betą

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Drogie Panie,

Jestem w 7 tyg ciąży, lekarza mam dopiero za tydzień.
dla samej siebie zrobiłam beta

17.03 63700
19.03 84400

nie mam przyrostu min 66% po 48h
czy to znaczy ze ciąża rozwija się nieprawidłowo :(
W grudniu poroniłam swoją pierwsza ciąże i stad tyle u mnie obaw, mam jeszcze tydzień do wizyty i poprostu się martwię.

Badałam tez progesteron i jest na poziomie 87.

Któraś z Was mająca doświadczenie mogłaby cos podpowiedzieć?
bardzo dziękuje
 
reklama
W 7 tygodniu i przy takiej dużej becie przyrost nigdy nie będzie 66%, taki jest tylko na początku. U Ciebie wszystko wydaje się ok, tylko usg się liczy na tym etapie :)
 
Po zakładasz nowy wątek z tym samym pytaniem? Już uzyskałaś odpowiedź w poprzednim. W tym tygodniu nie bada się już bety bo przyrosty zwalniają. Teraz tylko usg jest ważne. Z drugiej strony skoro jesteś już po jednej stracie to trochę późno jak na pierwszą wizytę.
 
Do góry