reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym snem?

Devokado

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
55
Dzień Dobry.
Nie wiem czy się martwic czy cieszyć.
Córka 9 miesiecy. Od urodzenia pięknie przesypia noce. Na palcach jednej ręki zlicze pobudki w nocy przez ten czas.
Ale ... córka zasypia o 21 i wstaje o 9. Śpi 12 h jednym ciągiem z jednym krótkim karmieniem w nocy. W dzień 2 drzemki , czasem 3 po godzinie. Ktoś ma taki egzemplarz? Martwię się, że śpi za dużo choć 15h razem to teoretycznie tyle ile potrzebuje. Ale po pierwszym dziecku nie jestem przyzwyczajona do tego, że jestem wyspana, po kawie i śniadaniu, a córką dopiero wstaje. Powinnam zrobić badania jakieś ? Czy wkręcam sobie nadmierny sen?
 
reklama
Dzień Dobry.
Nie wiem czy się martwic czy cieszyć.
Córka 9 miesiecy. Od urodzenia pięknie przesypia noce. Na palcach jednej ręki zlicze pobudki w nocy przez ten czas.
Ale ... córka zasypia o 21 i wstaje o 9. Śpi 12 h jednym ciągiem z jednym krótkim karmieniem w nocy. W dzień 2 drzemki , czasem 3 po godzinie. Ktoś ma taki egzemplarz? Martwię się, że śpi za dużo choć 15h razem to teoretycznie tyle ile potrzebuje. Ale po pierwszym dziecku nie jestem przyzwyczajona do tego, że jestem wyspana, po kawie i śniadaniu, a córką dopiero wstaje. Powinnam zrobić badania jakieś ? Czy wkręcam sobie nadmierny sen?
Moja ma rok i 10 miesięcy śpi od 20 lub 21 do 8 lub 9 rano z jednym nocnym karmieniem ok północy. A w dzień jedna drzemka niemal 3h. I wcale się nie martwię. Przecież jest malutka
 
Dzień Dobry.
Nie wiem czy się martwic czy cieszyć.
Córka 9 miesiecy. Od urodzenia pięknie przesypia noce. Na palcach jednej ręki zlicze pobudki w nocy przez ten czas.
Ale ... córka zasypia o 21 i wstaje o 9. Śpi 12 h jednym ciągiem z jednym krótkim karmieniem w nocy. W dzień 2 drzemki , czasem 3 po godzinie. Ktoś ma taki egzemplarz? Martwię się, że śpi za dużo choć 15h razem to teoretycznie tyle ile potrzebuje. Ale po pierwszym dziecku nie jestem przyzwyczajona do tego, że jestem wyspana, po kawie i śniadaniu, a córką dopiero wstaje. Powinnam zrobić badania jakieś ? Czy wkręcam sobie nadmierny sen?
Nic tylko się cieszyć [emoji4]mój starszy syn też dużo spał, do 2roku życia miał jeszcze dwugodzinna drzemke a zasypiał o 19 najpóźniej o 20 i spał do 8 czy 9 bez pobudek odkąd skończył 5 czy 6msc. Dopiero teraz mniej śpi bo zaczął zerówkę więc wstaje wcześniej. Za to moja córa to zupełne przeciwieństwo, drzemki w dzień już praktycznie nie ma (zdarzają się jakieś 10min wyjątki) w nocy śpi bardzo różnie, zazwyczaj kilka pobudek. Ma 16msc.
 
Do góry