reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubierać malucha w domu wiosną?:)

Oliwia dzisiaj ma na sobie kolorowe rajstopki,podkoszulke z krótkim rękawem i na to bluzeczka z długim rękawem.
Aha i skarpetki antypoślizgowe bo w butach w domu nie chodzi
 
reklama
mi sie wydaje że w sam raz ją ubierasz :) ja mojego malego tak samo body na to sweterek i spodenki albo śpiochy
 
No to chyba nie przegrzewam mojej córy :)
Narazie trzymamy te długie rękawy :) tylko od czasu do czasu robie jej wietrzenie z gołymi nóżkami i rączkami, wtedy cieszy się jak szalona :D
Laurana mam pyatnie - a Ty jak chcesz założyc bluzeczke i spodenki dziecku to bez body juz??
Czy w bluzeczkach nie gustujecie :)
 
na wiosnę wystarczy body na ramiączka do tego kaftanik na długi rękaw i rajstopki, lub body na długi rękaw i na to jakaś kamizelka i rajstopki. Trzeba pamiętać żeby nie przegrzewać maleństwa, a najlepiej sprawdzać kark. Jak jest ciepły lub taki letni to ok, jak gorący tzn, że maluszkowi jest za gorąco.
 
Do góry