reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wstawić suwaczek w profilu + testy

Jestem początkująca, więc nie bardzo wiem gdzie wpisać adres suwaczka i w jakiej formie: BBCode, HTML czy ezCode a może jako zwykły adres www?:baffled: Będę wdzięczna za pomoc:-D
 
reklama
Musi to być BBCode i skopiowany ze strony o suwaczkach adres wklejasz do SYGNATURY w opcjach USTAWIENIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wyszukaj sobie na kompie zdjecia
zmniejsz je tak do około 200pixeli ( jesli nie umiesz to od razu wejdz na stronę)
www.imageshack.us
Jeśli nie zmnijszyłaś ich w komupetrze zaznacz kwadracik "resize image?" i zostaw domyślnie ustawione 320x240 pixeli.

Kliknij w niebieski przycisk "browse"
Otworzy ci się okienko i stamtąd wybierz zdjecia które chcesz wstawić.
Naciśnij pod okienkiem "start upload"

Gdy się załadują kliknij na zdjecie , z jego boku pokażą się linijki z adresami.
Skopiuj tą z "direct to image"

Wróc na stronę forum i wejdz w USTAWIENIA ( różowy pasek na górze strony).
Następnie wejdz w Panelu kontrolnym z lewej strony w "edytuj sygnaturę"
W okienku edycji pod suwaczkami wklej skopiowany adres wstawiajac go pomiedzy

i na dole kliknij "zapisz sygnature"
 
jak wstawic suwak do swojego profilu i zdjecie

widze ze suwak jest a jak zdjecie moge do tego dodac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
na stronie suwaczki.com , tworząc suwaczek w kroku nr3 musisz wgrać zdjecie z komputera.
Używasz przycisku "przeglądaj".

Jeśli chcesz większe zdjęcie instrukcję masz kilka postów wyżej.

gdzie w profilu wkleic ten link od suwaczka??:(

USTAWIENIA->TWÓJ PANEL KONTROLNY->EDYTUJ SYGNATURE

( Panel i link do sygnatury są z lewej strony ekranu)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Udało mi się wstawić suwaczek, natomiast problemem jest to, że "nie odmierza czasu". Tzn. jest ciągle taki sam jak w dniu wstawienia. Musiałabym go codziennie zmieniać, a to przecież nie o to chodzi.
 
reklama
Dziękuję. Wygląda na to, że adres skopiowałam dobry, tylko wkleiłam go nie tam co trzeba:zawstydzona/y:. Spróbowałam jeszcze raz. Okaże się jutro, czy jest ok ;-)
 
Do góry