reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wyglądamy

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2006
Postów
2 376
Miasto
Warszawa
Zakładam nowy wątek.Doszłysmy z Sylwią31 do wniosku ze jest to dobry pomysł:tak: Piszemy pare słów o sobie i wklejamy swoje zdjecia:-) oczywiście jak ktoś chce:tak: ale miło jest wiedziec z kim sie rozmawia:-)
 
reklama
SYLWIA 26 lipca skończe 31 lat. Z zawodu jestem psychologiem. Od 10 lat jestem szczęśliwą mężatką. Mam o 4 lata starszego męża Artura. Mamy autko, ładnie urządzone mieszkanko i........... do pełni szczęścia brak nam tylko dzidzi:-). Ale to już wkrótce ( 22 sierpień)
 
Karolina.13 marca skończyłam 25 lat.12sierpnia 2006 r wyszłam za mąż za wspaniałego człowieka z którym byłam 7 lat:-) Mamy kotka,wynajęte mieszkanko a 9 sierpnia urodzi sie nasze najwieksze szczescie-Adaś:tak:

48xcn4i.jpg




2ev90dy.jpg



47kpidv.jpg
 
Magdalena , w tym roku skończę 34 lata, mąz skończy 39 lat. Pobraliśmy się w 1996 roku. Mamy trzy wspaniałe córeczki 10-letnią Ewke uprawiającą akrobatyke sportową, 7-letnią Agatkę uczacą się w Szkole Muzycznej i 3-letnia Monikę. W sierpniu przyjdzie na świat nasze kolejne dzieciątko. Mieszkamy w Bydgoszczy i właśnie zaczynamy urzadzac nasze własne, małe mieszkanko.
A do oglądnięcia naszych zdjęc zapraszam na nasza stronkę :-)
 
No prosze:-) Jaka piękna rodzinka,aż miło poatrzeć:tak: Super wyglądasz Madziara i jakie masz córy:tak:
Sylwia31 ślicznie wyglądałaś na swoim slubie (i nie tylko;-) )
 
Doskonały wątek :tak:
I jak lans to lans ;-) :cool2: więc fotka właśnie taka..

Nazywam się Natalia, mieszkam w Sopocie z mężem Maćkiem i Julinką córeczką. Skończyłam wzornictwo na Gdańskiej ASP i teraz param się różnymi projektami na zlecenia i zatrudniona jestem na 1/2 etatu w biurze architektonicznym teścia, gdzie pracuję..telepracuję, bo przez telefon i maile :happy:
Mam 26 lat, mąż tyle samo a ślub braliśmy 20.11.2004 roku.
Hmm..co tu więcej..:dry: jak wymyśle to dopiszę :laugh2:

29692dx3.jpg
 
no to ja nie pozostane w tyle...
nazywam się Kasia,w ym roku skończę 24 lata,a dokładniej 14 pażdziernika,moj mąż Artur 11 pazdziernika skonczy 26 lat.ślub mieliśmy 26 maja 2006,czekamy na naszego pierwszego skarba.
skoro dominuja fotki ze ślubu t ja tez dołaczam ze ślubu ;-)
 
reklama
Do góry