reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zabawiać nasze pociechy ?

Usunąć ten wątek ?


  • Wszystkich głosujących
    19
ostatno ulubiona zabawka mojego synka - jeżdzi po mieszkaniu i wydaje odgłos podobny do wycia syreny strażackiej, a poza tym sie rozkłada i w środku ma góziki do przyciskania ( odgłosy: zapalany silnik, klakson, turbo)
p10102490nf.jpg


i jescze takie klocki Lego Duplo - fajne bo maja elementy do naciskania, obracani - maluch bardzo je lubi
p10102515of.jpg
 
reklama
Ja dziś kupiłam kubek w kubek, będziemy ćwiczyć wkładanie... ale na razie tylko stukanie nam wychodzi ;) zabawa też fajna.
A z zabaw, którym Nadia poświęca dużo czasu, to wyrywanie trawy i ogladanie jej.
 
kasiek74 pisze:
Ja dziś kupiłam kubek w kubek, będziemy ćwiczyć wkładanie... ale na razie tylko stukanie nam wychodzi ;) zabawa też fajna.
A z zabaw, którym Nadia poświęca dużo czasu, to wyrywanie trawy i ogladanie jej.
A nie je ci tej trawy?
 
a ja jeszcze nie bylam na trawie z Anula.
Ale lubi barzdo lapanie wody, tylko, ze my lejemy ja z zabawki-kubeczka.
ganiamy sie tez po mieszkaniu.
A ostatnio kukamy na siebie to nad to pod stolemona stoi z jednej strony ja klecze z drugiej i tak kukamy to tu to tu :)
 
reklama
Elvira pisze:
kasiek74 pisze:
Ja dziś kupiłam kubek w kubek, będziemy ćwiczyć wkładanie... ale na razie tylko stukanie nam wychodzi ;) zabawa też fajna.
A z zabaw, którym Nadia poświęca dużo czasu, to wyrywanie trawy i ogladanie jej.
A nie je ci tej trawy?

no właśnie nie je...chyba jej nie smakuje ;) i nie pachnie ;)

Nadia uwielbie też zabawę lalką. Ma taka niewielką, która mówi mama, tata, płacze i się śmieje ot zwykła lala. Ale umie juz dac lali całuska, zrobić cacy lali i przytulić....pokazuje gzie ma oko itp. świetna sprawa ...polecam :D

A dziś kupiłsmy gumowe zwierzątka i bedziemy naśladowac odgłosy.... ;D
 
Do góry