reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zabawiać nasze pociechy ?

Usunąć ten wątek ?


  • Wszystkich głosujących
    19
reklama
przyznam szczerze byłam pewna, że to zebra jakas, ale patrzyłam, że ma fajne nogi, które można ciumkać :)
 
a jeszcze co do tych klockow... znaczy nie do konca klockow... ::)

mowisz, ze Natala najmlodsza... ale ona bardzo ciekawska jest i ruchliwa... :)
moje dziecko zdecydowanie bardziej powsciagliwe... zaczem lapki po cos wyciagnie, to najpierw sie przyjrzy, wyda odglos zdziwienia i dopiero jak sie go zacheci to siegnie... i tez lapie na ogol za to, co dzwieki jakies wydaje, najchetniej jak szelesci...
 
Teddy pisze:
zebrze kopytka mogly by byc troszke za twarde...
;D

rację masz z tą ruchliwością, łapki fakycznie wyciaga, nie wiem czy umiałaby taki klocek utrzymać. Ale przekonałaś mnie, kupie jej. Może do calineczki podjadę w tygodniu, przy okazji te wózki onejrzę jeszcze raz i podpytam.
 
ja Cie nie zamierzalam przekonywac!!!!!!!!!
;D


taka mi sie ogolna refleksja nasunela, po tej kawie i butelce w kinie...

a wlasnie sie zastanawiam czym tu Prezesa zachecic do siegania i wymyslilam wlasnie te ruchome klocki...
 
Nie zamierzałaś, nie zamierzałaś, ale Ci się udało przekonać :) Masz rację, chyba żadne z naszych dzeci tak łapcztwie nie sięga po wszystko co wokół. Natalia bawi się tym co jej daję, ale jak ma w zasięgu wzroku cos innego to o tym marzy. Chyba czas wyciągnąć inne zabawki z szafy.
 
oj, nie pamietam, bylam w swiecie dziecka, wiec pwnie drozsze byly niz w innych sklepaxh, kiedys widzialam w auchan w wp.
 
reklama
Do góry