reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak znalezc Kobiete ktora Chce miec dziecko?

Mis1984

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Maj 2015
Postów
19
Czesc Dziewczyny. Mam pytanko. Jak znalezc Kobiete ktora Chce rodzine I dziecko bo mi sie nie udaje...?
 
reklama
Rozwiązanie
Witaj EwMi. Mam co Prawda Problem z tym znalezc kogos, ale mysle to nie najciezsze. Znalazlem kogos w zeszlym roku, po 3 miesiacach zareczylem sie a po roku chcialem wziac slub. To bylo stanowczo za szybko. Odszedlem od niej bo chodzilo jej tylko o Kase a ja glupi kupowalem jej wszystko czego chciala. Juz nie Chce nic mowic ale prostytutka byla by tansza w porownaniu Do tego Co moja dostawala. Wiem ze ostre Slowa ale podobnie dowiedzialem sie ze ktos bez jej zezwolenia calowal ja w szyje. A ja glupek chcialem z nie dziecka. Chyba takiego dobrego Faceta ona nie zazna w zyciu. Moj Problem lezy w tym ze nie rozumiem czego chca Kobiety lub czego szukaja. Bo wiem ze bezüiecznosc, czulosc, milosc i troskliwosc moge im dac. Mam poczucie ze...
Mis1984, weź sobie do serca to, co napisałyśmy. Weź się za swoje życie i zrób w nim miejsce dla kobiety, a ta się zjawi wtedy, gdy na prawdę będziesz gotowy. Najpierw włóż energię w siebie, a miłość na pewno przyjdzie i ten wysiłek zaprocentuje. Jak będziesz się tylko nakręcał, dołował, że jesteś sam, to każda kobieta wyczuje swoim 6tym zmysłem tę desperację. Musisz zacząć żyć pełnia życia samemu, pokochać na prawdę siebie i spokojnie poczekać. Ja wzięłam sobie tę radę do serca i podziałało.
I nie musisz być wcale maczo. Musisz wiedzieć czego chcesz od siebie, od innych i od życia. Musisz sobie stawiać cele i je realizować. Gdy skupisz się na tym, gdzieś po drodze spotkasz tę jedyną. I od razu będziesz wiedział, że to ona i że dla niej warto się starać. Tak, jak ja od razu to wiedziałam, gdy tylko zobaczyłam mojego męża po raz pierwszy... I tego Ci serdecznie życzę :) Abyś odnalazł siebie, swoje miejsce na świecie i kobietę, która da Ci pełnię szczęścia :)
 
reklama
Popieram dziewczyny, nie ma co szukać też na siłe miłość i kobieta życia przyjdzie w nieoczekiwanym momencie. Pozdrawiam

A no i proponuje zalożyć konto na badoo.com, wielu moich znajomych poprzez ta stronke poznala swoja druga polowe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a masz może psa? bo tak chyba najłatwiej, trudno zliczyć ile osób poznałam na spacerach z psem, a to pieski sie razem bawia i trzeba postac z tą drugą osobą i pogadac, a to ktoś Cie zagada ile piesek ma lat, a to jakas dziewczyna podbiegnie i zacznie go głaskać, bo on taki słodki (tu polecam rasy typu golden czy labrador :D), generalnie na spacerach z psem, w parkach np, życie towarzyskie kwitnie :D
 
Niestety nie Mam pieska. Ale zameldowalem sie na Portalu badoo.com ale jeszcze calkiem nie rozgryzlem tego. Nie wiem jak ustawic. Ale moze u czasem rozgryze. ;)
 
wczytasz się to bedziesz wiedzial, wlasnie swoim znajomym konta tam zakladalam i polecalam ta stronke z na prawde efektywnym rezultatem :) życze powodzenia.
 
Wiosna coraz bliżej, a to podobno najlepsza pora na miłość :) Poparz w internecie, obecnie można znaleźć setki portali jak symapatia czy ezeo.pl. Najważniejsze to być dobrej myśli ;)
 
reklama
Witaj EwMi. Mam co Prawda Problem z tym znalezc kogos, ale mysle to nie najciezsze. Znalazlem kogos w zeszlym roku, po 3 miesiacach zareczylem sie a po roku chcialem wziac slub. To bylo stanowczo za szybko. Odszedlem od niej bo chodzilo jej tylko o Kase a ja glupi kupowalem jej wszystko czego chciala. Juz nie Chce nic mowic ale prostytutka byla by tansza w porownaniu Do tego Co moja dostawala. Wiem ze ostre Slowa ale podobnie dowiedzialem sie ze ktos bez jej zezwolenia calowal ja w szyje. A ja glupek chcialem z nie dziecka. Chyba takiego dobrego Faceta ona nie zazna w zyciu. Moj Problem lezy w tym ze nie rozumiem czego chca Kobiety lub czego szukaja. Bo wiem ze bezüiecznosc, czulosc, milosc i troskliwosc moge im dac. Mam poczucie ze wiekszosc szuka macho faceta.

Jedna rzecz mi nie pasuje:
"dowiedzialem sie ze ktos bez jej zezwolenia calowal ja w szyje"
Jeżeli to wydarzyło się bez jej zezwolenia, jak sam mówisz, to ona tu jest osobą pokrzywdzoną, a nie winną.
To tak jakby ktoś bez mojego zezwolenia mnie pocałował/wszedł do mojego domu/ukradł mi torebkę - nie wyobrażam sobie, żeby mąż obwiniał mnie o coś, co wydarzyło się bez mojej zgody.
Żona zawsze "kosztuje" drożej niż prostytutka, w ogóle co za absurdalne porównanie.... Jak można własną kobietę porównać do prostytutki.
Nie wiem, kobieta nie chce jednej rzeczy. Chce czułości ale nie tylko. Nie zbudujesz związku na samej czułości.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry