reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka jest temperatura po dniach płodnych?

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej dziewczyny dopiero od niedawna mierze sobie temperature i jestem w tym zielona... Wiem kiedy miałam owulacji bo miałam typowy śluz i test robiłam owulacyjny. W normalnych dniach mam temperaturę 36, 6 mierzony termometrem elektronicznym po dniach płodnych, jest 4 dzień przez te dni miałam temperaturę 37,2 36,8 37,2 i dziś 37,6 czy to infekcja? Czy może ciąża? Nie chce robić sobie nadzieji...
 
reklama
Hej dziewczyny dopiero od niedawna mierze sobie temperature i jestem w tym zielona... Wiem kiedy miałam owulacji bo miałam typowy śluz i test robiłam owulacyjny. W normalnych dniach mam temperaturę 36, 6 mierzony termometrem elektronicznym po dniach płodnych, jest 4 dzień przez te dni miałam temperaturę 37,2 36,8 37,2 i dziś 37,6 czy to infekcja? Czy może ciąża? Nie chce robić sobie nadzieji...
To zależy od kobiety. Trzeba mierzyć kilka cykli żeby wiedzieć co i jak. Wstawię ci 2 moje cykle. Obecny i miesiąc temu.

Pierwsze zdjęcie to poprzedni cykl a drugie to ten obecny cykl.

Czy Twoja temperatura mówi o ciąży to jest zdecydowanie za wcześnie. Ciąże można podejrzewać w momencie kiedy jest 18 wyższych lub 21 ale nie pamiętam dokładnie.

Mierzysz temperaturę od początku cyklu czy dopiero teraz zaczęłaś mierzyć?
Screenshot_20201018_144546_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
Screenshot_20201018_144540_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
To zależy od kobiety. Trzeba mierzyć kilka cykli żeby wiedzieć co i jak. Wstawię ci 2 moje cykle. Obecny i miesiąc temu.

Pierwsze zdjęcie to poprzedni cykl a drugie to ten obecny cykl.

Czy Twoja temperatura mówi o ciąży to jest zdecydowanie za wcześnie. Ciąże można podejrzewać w momencie kiedy jest 18 wyższych lub 21 ale nie pamiętam dokładnie.

Mierzysz temperaturę od początku cyklu czy dopiero teraz zaczęłaś mierzyć? Zobacz załącznik 1189804Zobacz załącznik 1189805
A ja zapytam o apke.
Z jakiej aplikacji korzystasz ze masz w tym wykres?
 
Hej dziewczyny dopiero od niedawna mierze sobie temperature i jestem w tym zielona... Wiem kiedy miałam owulacji bo miałam typowy śluz i test robiłam owulacyjny. W normalnych dniach mam temperaturę 36, 6 mierzony termometrem elektronicznym po dniach płodnych, jest 4 dzień przez te dni miałam temperaturę 37,2 36,8 37,2 i dziś 37,6 czy to infekcja? Czy może ciąża? Nie chce robić sobie nadzieji...
Temp po owu musi utrzymywać się na wyższych. Wyższe można uznać już te o 0,2 stopnia. Po 4 dniach temp nie pokaże ciąży bo jest to nie możliwe 💁‍♀️ do implantacji dochodzi między 6 a 12 dniem. Jeśli wysoka temp utrzyma się przez 18 dni, wtedy można podejrzewać , że jest się w ciąży (w ciąży temp nie musi być powyżej 37,to zależy od temp ciała w fazie niskich temperatur, każda kobieta ma inaczej, a prawdziwym potwierdzeniem ciąży jest usg i bijące serce malucha)
 
reklama
To zależy od kobiety. Trzeba mierzyć kilka cykli żeby wiedzieć co i jak. Wstawię ci 2 moje cykle. Obecny i miesiąc temu.

Pierwsze zdjęcie to poprzedni cykl a drugie to ten obecny cykl.

Czy Twoja temperatura mówi o ciąży to jest zdecydowanie za wcześnie. Ciąże można podejrzewać w momencie kiedy jest 18 wyższych lub 21 ale nie pamiętam dokładnie.

Mierzysz temperaturę od początku cyklu czy dopiero teraz zaczęłaś mierzyć? Zobacz załącznik 1189804Zobacz załącznik 1189805
co to za aplikacja?
 
Do góry