reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny objaw

Nie robiłam nigdy testów owu. Cykle mam 28-32 dni, temperatura w pierwszej fazie max 36,3, w 17dc 35,9, w 18 dc 36,7 i tak do dziś. Dziś 36,3 oraz ten śluz.
Może to okres tuż tuż (choć dziwnie szybko), a może np. zagnieżdzenie. Ja miałam taki pojedynczy spadek do niższych temperatur jakieś 9dni po skoku. Ale potem wróciły do wyższych ;) Śluzu z tego dnia niestety nie pamiętam a nie mam jak sprawdzić ;)
 
reklama
Mam termometr elektroniczny 2 miejsca po przecinku mierze aż zapiszczy o 4.40 ponieważ tak mąż wstaje do pracy. Zawsze o jednej godzinie zaraz po przebudzeniu bez wstawania z łóżka i mam 3-4 godziny nie przerwalnego snu.
Spróbuj dłużej trzymać. Aż przestanie rosnąć. Często pipczą za szybko i bywają schody.
 
To za wcześnie bo dzisiaj mam dopiero 5dpo A spadek był 2 dpo A zagniezdzenie jest między 6-12 dpo. Czyli może być jutro A najpóźniej za parę dni jeśli wogule będzie z tego cyklu ciaza.
 
Z tymi cyklami to bywa dziwnie. Ja już byłam po owulacji i zaciążyłam ku zdziwieniu mojemu i narzeczonego. Teraz jestem w 11tc i walczę z plamieniem...
A tak się niby pilnowaliśmy, żeby nie wpaść.
 
Z tymi cyklami to bywa dziwnie. Ja już byłam po owulacji i zaciążyłam ku zdziwieniu mojemu i narzeczonego. Teraz jestem w 11tc i walczę z plamieniem...
A tak się niby pilnowaliśmy, żeby nie wpaść.
No nasz organizm jest czasami nie do opanowania. Dlatego już to co miałam.zrobic to zrobiłam teraz pozostało czekać do terminu @ jeśli nie pojawi się do 14 dni to trzeba zatestowac i będzie wszystko jasne.
 
Dzisiaj temperatura znowu na poziomie 36,7, ale za to sucho. Za tydzień zrobię test, wtedy wynik będzie pewny. Nie staram się o dziecko, ale nie pogniewałabym się gdybym była.
 
reklama
Suplementujesz się kwasem foliowym?
Tak zażywam clavelle 2x1 saszetke i tam mam w dwuch saszetkach 0.4 kwasu foliowego. Zanim zaczęłam zażywać clavelle to brałam kwas foliowy z wie d3 i z Wit b12 dodatkowo Wit d3 15000j 4 krople na dobę bo mam nie dobór witaminy. Od tego cyklu zaczęłam zażywać castagnusa A jak ten cykl okaże się porażką od kolejnych dni plodnych będę stosowała żel wspomagający zapłodnieniu.
 
Do góry