reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny objaw

reklama
A czy coś jeszcze przykuło twoją uwagę oprócz tego śluzu? Był on przez cały czas?
Był w czasie owu wiadomo i potem ok 5 dni :)
Ja po poronieniu starałam się 4 miesiące ale nic więc dałam sobie spokój i w tym miesiącu się udało :)
Objaw jaki jeszcze miałam to okropna senność, ziewalam całymi dniami. No i ogromną ochota na pierogi z truskawkami, przeszłam wszystkie sklepy na osiedlu żeby je znaleźć :)
 
To zupełnie normalne (choć takie niskie bywają przy niedoczynności tarczycy). Po owulacji te temp sa właśnie nieco wyższe (lub bardzo, zależy od kobiety) i nie spadają poniżej linii niższych temperatur. To przykładowy wykres. Równie dobrze poziom wyższych może zaczynać się od 36,4 i nie sięgać 37

Zobacz załącznik 994286
Zobacz załącznik 994285
No ja mam niedoczynnosc i mój wykres od 2dc aż do dzisiaj wygląda tak
Screenshot_20190704-204544_OvuView.jpeg
Screenshot_20190704-204551_OvuView.jpeg
 
Był w czasie owu wiadomo i potem ok 5 dni :)
Ja po poronieniu starałam się 4 miesiące ale nic więc dałam sobie spokój i w tym miesiącu się udało :)
Objaw jaki jeszcze miałam to okropna senność, ziewalam całymi dniami. No i ogromną ochota na pierogi z truskawkami, przeszłam wszystkie sklepy na osiedlu żeby je znaleźć :)
To gratulacje. Ja nigdy nie widziałam takiego śluzu, nawet w dni płodne (przepraszam, widziałam podobny jak czop odchodził).
 
No faktycznie masz skaczące pomiary, może powinnaś zmienić miejsce pomiaru, bo w ustach z tego co wiem są niedokładne. Ja mierze w pochwie, są też różnice, ale nie za bardzo się odbiegają.
Kochana właśnie mam zamiar zmienić miejsce ale w środku cyklu nie można. Zmienię miejsce pomiarów od nowego cyklu jeśli ten się okaże porażka.

Mam nadzieję że ta temp będzie bardziej czytelna mierzona w pochwie niż w ustach pod językiem.
 
Faktycznie straszne schody. Spróbuj też trochę przeskalować wykres (przybliżyć do siebie te wartości może czytelniejszy będzie). A jakim termometrem mierzysz? W tym samym miejscu w ustach? Jak długo? O jakiej godzinie?
 
Faktycznie straszne schody. Spróbuj też trochę przeskalować wykres (przybliżyć do siebie te wartości może czytelniejszy będzie). A jakim termometrem mierzysz? W tym samym miejscu w ustach? Jak długo? O jakiej godzinie?
Mam termometr elektroniczny 2 miejsca po przecinku mierze aż zapiszczy o 4.40 ponieważ tak mąż wstaje do pracy. Zawsze o jednej godzinie zaraz po przebudzeniu bez wstawania z łóżka i mam 3-4 godziny nie przerwalnego snu.
 
reklama
Do góry