reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

ja z naszego ROMERA jestem na maxa zadowolona wczoraj była generalna proba i Szymi był cał ach i och że tak sobie siedzi przodem i wszystko widzi i widzi mamę w lusterku i nic a nic nie jęczał.
w piątek jedziemy do rodzicow 100km zobaczymy czy uda mu się zasnąć.

ale naprawdę jeśli ktoś dużo jeździ z maluszkiem to ja jako mama Szymonka naprawdę szczerze polecam właśnie ten model.to byłstrzał w 10:-):-):-):-):-)jak zrobię foto to zamieszczę jaki jest ślicznym
 
reklama
a Saruni nie podoba sie jazda w dorosłym foteliku:baffled::crazy:
drze jape ..............az jezdzic sie nie chce :no:
na cale szczescie jeszcze nasz jest dobry
a mamy ten(inny kolor)
FOTELIK IMPLAST BOBBIWAY 0-13 KG

 
nasze nosidełko( wygląda prawie identycznie tylko materiał nad głową już zabrałam) co było kupine razem z wózkiem też jest jeszcze ok i na basen musimy je nosić abym mogłą się spokojnie ubrać, ale fotel to była kwestia czasu więc wolę go po malutku uczyć w nim jeździć i jakoś idzie.
SZymek bardziej marudziłw nosidełku bo chyba nic nie widział ciekawego.

a w foteliku siedzi dumny jak paw- naszczęscie tylko jak paw bez pawi do woreczka ;-)
 
A ja jestem dzisiaj wkur....przyszedl fotelik..tylko ze nie coneco a jakies smieszne pierre cardin.......niby to to samo ale do jasnej choler....nie zamawialam takiego.....mogl facet chociaz cos o tym w aukcji wspomniec.....
Najlepsze jest to ze na foteliku nie ma zadnej najmniejszej wzmianki o tym ze to coneco...co mam im ufac na slowo......siet siet siet
 
napisalismy maila do goscia ze chcemy zwrot kasy albo fotelik ktory jest w aucji....

napisalam maila jeszcze do firmy coneco czy rzeczywiscie robili jakas serie limitowana jak odpisza ze tak to moz go zostawimy....hmmmm...ciekawa jestem ??!!!!
 
Też bym się wkurzyła, tak to jest z tym kupowaniem trochę w ciemno, raz wszystko ok, a za drugim razem niezły smrodek:baffled: Ja bym facetowi odesłała, w końcu nie taki fotelik zamówiłaś:tak:
 
nusieczko nie placz!!!! niestety nie mam doswiadczenie z allegro i fachowo Ci nie doradze ale mam nadzieje ze wszystko bedzie OKI!!!!!:-)
 
reklama
Do góry