reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

reklama
w końcu kupiliśmy fotelik a ile przymiarek a pod uwage bralismy 2 modele maxi xosi tobi lub romer king ts plus no i zdecydowanie wygrał romer. :tak::tak::tak:lepszy jakosciowo materiał, regulowana czesc z pasami, no i ochraniacze na pasy sa na piance co napewno latem bedzie wygodniejsze i troche bardziej odchyla sie do pozycji lezącej. no i 2 lasta gwarancji
 
tez mi sie nuska podoba Wasz fotelik:-):tak:

Lil KATE pokaz Twoj jak juz go bedziesz miala bo opis brzmi zachecajaco!!!!:-):tak::-D
 
w końcu kupiliśmy fotelik a ile przymiarek a pod uwage bralismy 2 modele maxi xosi tobi lub romer king ts plus no i zdecydowanie wygrał romer. :tak::tak::tak:lepszy jakosciowo materiał, regulowana czesc z pasami, no i ochraniacze na pasy sa na piance co napewno latem bedzie wygodniejsze i troche bardziej odchyla sie do pozycji lezącej. no i 2 lasta gwarancji
Karola, a jak się zmienia pozycję do spania? gdzie jest ta dźwignia i czy łatwo się zmienia tę pozycję?

Też chyba zrezygnuję z Kiddy Life pro z powodu utrudnionej zmiany pozycji przede wszystkim. No i teraz się zastanawiam między tym Romerem który kupiła Karola:
FOTELIK SAMOCHODOWY ROMER KING WYS.0ZŁ+GRATISY W- (254125502) - Aukcje internetowe Allegro
a tym:
Maxi Cosi Priori SPS Stratos+Tiny Love od G-7 (258729623) - Aukcje internetowe Allegro

W Maxi Cosi podoba mi się super dostęp do dźwigni zmiany pozycji a w Romerze prosty sposób montowania.

Kto wie jak się montuje Maxi Cosi Priori do samochodu?
 
Kasiad dzwignia jest w takim samym miejscu jak w Maxi Cosi z przodu pod siedzeniem i bardzo łatwo się nią rusza i pasy reguluje się naprawdę 1 palcem wzkazującym ( sama próbowałam)
naprawdę polecam zapłaciłam w sklepie po zniżce 740 i dostałam za 29zł pokrowiec na lata
naprawdę warto zwrócić uwagę jak wykończone są osłonki na pasach jakiejśc gumy latem nikt by nie chciał aby się lepiła do skóry a gąbka silikonowa z wywietrznikami to bardziej komfortowe.- takie jest moje zdanie.
ja uważam że wybrałam mercedesa wśród fotelików i jestem bezpieczna o Szymka i wiem że mu wygodnie jak zaśnie.
 
hehe wiem wiem.....chcielismy kupic w Pile na miejscu ale ten sam kosztowal 379zl...i tak sobie pomyslelismy dlaczego mamy przeplacac 50zl i w dodatku przepuscic okazje na te cudenka;-):-p

Nuśka to miałam szczęście, kupiłam ten fotelik w Łodzi za 330 zł, wiec nie opylało mi się kupować na allegro, bo przecież dochodzi koszt wysyłki:tak::tak:
 
reklama
Mysiu to rzeczywiscie udalo Ci sie:tak::-) jakby za tyle byl u nas to darowalabym sobie te gratisy:-p:-D
tym bardziej ze wczoraj mielismy wyjazd do mojej babuni i Julce na pewno za wygodnie nie bylo w tym malym foteliku:sorry:
ale na szczescie spala w oby dwie strony:-p:rofl2:
 
Do góry