reklama

Jaki fotelik dla naszego skarba :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez karola-04, 22 Październik 2007.

1. karola-04

karola-04 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

tak sobie pomyślałam mamy temat o wózkach to i fotelikach trzeba. w końcu moim skromym zdaniem to też baaaaardzo ważny element do podróżowania dla naszych maluszków a na rynku jest tyle modeli że trudno się zdecydować i pewnie najlepsze są opinie tych co już miały styczność z danym fotelikiem.
    więc do dzieła.

JAKI macie fotelik dla swojego maluszka???????????

ja wybieram się w czwartek do sklepu aby coś kupić i naprawdę chętnie zapoznam się z waszymi opiniami.

pewnie za jakiś czas będzie: jaki rowerek, jakie rolki, itp.

2. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

3. reklama
  4. rosmerta

rosmerta Mama Hubka - lutówka'07

Kasiad my myślimy dokładnie o tym samym foteliku - uzyskał najlepsze oceny bezpieczenstwa w swojej grupie, no i rośnie wraz z dzieckiem, czyli nie trzeba kupować kilku fotelików tylko jeden i juz wystarcza do 12 roku zycia. narazie nasz Hubek jeździ w tym pierwszym fotleiku co jest do 13kg

5. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

aga-pg, fajny ten fotelik. My jeszcze jezdzimy w foteliku do 13 kg, tez MAxi Cosi. No i jestesmy z niego zadowolone wiec pewnie kolejny tez bedzie maxi cosi. Moze taki jaki Ty masz?

6. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

A my mamy taki i też:-D:-D:-D jesteśmy bardzo zadowoleni.

7. AsieńkaCh

AsieńkaCh Początkująca w BB

Hej
    Poza firmą radziłabym przed zakupem pojechać do sklepu samochodem i o ile jest to możliwe zobaczyć, czy fotelik będzie pasował, tzn. czy pas bezpieczeństwa jest dostatecznie długi.
    Nasz mały fotelik (do 9kg) któy mieliśmy na początku nie dawał się zapiąć poprawnie z tyłu w samochodzie mojego ojca a ten fotelik, któy mamy teraz (do 13kg) jest tak szeroki, że praktycznie pas bezp. jest "na styk" w naszym samochodziku, bo fotelik jest dość szeroki.
    To taka praktyczna rada trochę "z innej beczki"
    Pozdrawiam

8. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

9. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Pensję to ja miałam wyższą, ale teraz dostaję rodzinne z wychowawczym i też mi na fotelik nie starczyłoby z tego :-D Cena rzeczywiście wysoka, ale fotelik ma bardzo wysokie oceny, a więc jest bezpieczny, a poza tym to jeden porządny zakup na wiele lat, ten folelik posłuży już właściwie do końca, do kiedy trzeba jeżdzić w foteliku. Tak wiele stopni ustawienia szerokości, wysokości i głębokości powoduje, że jest bezpieczny w różnych fazach wzrostu dziecka, bo można go zawsze idealne dopasować, czy do dziecka niskiego, wysokiego, grubego czy chudego.

10. reklama
  11. Lenulka

Lenulka Lutowa Mama 2007

12. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

a my mamy taki
    na zdjeciu Konrad:-)

Poleć forum