)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Jaki kolor oczu :-)

Anka.G

Mama Damiana i Miłosza
Rozwiązania
0
Witam!

Po jakm czasie wasze dzidzie zmieniły kolor swoich oczek??

reklama

moniaa_

Mama 2004 i 2009
Miasto
Bruxelles
Rozwiązania
0
Moja mała jak się urodziła to miała ciemne, ciemny granat-czarne. A teraz są błękitne i to się zmieniło jak miała 2-3 miesiące

josefin

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
mojemu Mikołajkowi zaczał zmieniać się kolor pod koniec pierwszego m-ca. z niebieskich na piwne. i to nie mamusia zauważyła tylko lekarz, czym był bardzo zaintrygowany: że co, że jak to tak wcześnie?:-)dpdam jeszcze że synek mam mamusiowe oczy
:laugh:

mrowa1

what's up!!!
Miasto
okolice Tarnowa
Rozwiązania
0
U nas Amelka po urodzeniu miała granatowe a w 2 miesiacu zmieniły jej sie na błekitnio-niebieskie takie jak ma babcia ;)

oliwka29

marzec 05 i sierpień 07
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
Nasza kruszynka jak się urodziła to miała granatowe a tak trzy tygodnie i miała niebieskie za mamusią ;D ;D ;D ;D

martula

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja córeczka urodziła się z granatowymi, ciemnymi oczętami, a po miesiącu zmieniły się na niebieskie, teraz z dnia na dzień są coraz jaśniejsze. Zastanawiam się czy mogą się jeszcze zmienić na piwne np, jak myślicie?

81agusia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
a mój Oliwierek jak się urodził miał granatowe- jak wszystkie dzieci, teraz ma 2 miesiące i ma już jasnoniebieskie. ciekawi mnie czy mu się zmienią jeszcze ponieważ ja mam bardzo ciemny brąz a mąż zielone.

sandros

Mama Soni
Miasto
Polska
Rozwiązania
0
Witam,

U nas to po urodzeniu miala bardzo ciemne granatowe, pozniej lekko zaczely brazowiec, ale ostatecznie to od ok 11 miesiaca widac, ze beda piwne.

Pozdrawiam,

Emi_25

Listopad 05' sierpień 08'
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Mój Macio po uroszeniu standardowo jak wszystkie dzieci miał bardzo ciemne oczka później zrobiły się niebieskie i tak już zostało. Oczka śliczne po mamusi :laugh:

reklama

MaMalgosia

Mama urwisa***lipiec`2005
Rozwiązania
0
Mój synus tez miał odrazu p urodzeniu granatowe. Póżniej zmieniły mu się na niebieskie , a teraz dostał kreseczek brązowych. Ciekawe czy z tego brąż będzie ::). Wiecie może do jakiego czasu dziecku sie kolor oczu może jeszze zmieniać ??

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry