reklama

Jaki kolor oczu :-)

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Anka.G, 4 Kwiecień 2005.

1. Anka.G

Anka.G Mama Damiana i Miłosza

Witam!

Po jakm czasie wasze dzidzie zmieniły kolor swoich oczek??

2. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

Moja mała jak się urodziła to miała ciemne, ciemny granat-czarne. A teraz są błękitne i to się zmieniło jak miała 2-3 miesiące

3. reklama
  4. josefin

josefin Fanka BB :)

mojemu Mikołajkowi zaczał zmieniać się kolor pod koniec pierwszego m-ca. z niebieskich na piwne. i to nie mamusia zauważyła tylko lekarz, czym był bardzo zaintrygowany: że co, że jak to tak wcześnie?:-)dpdam jeszcze że synek mam mamusiowe oczy
    :laugh:

5. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

U nas Amelka po urodzeniu miała granatowe a w 2 miesiacu zmieniły jej sie na błekitnio-niebieskie takie jak ma babcia ;)

6. oliwka29

oliwka29 marzec 05 i sierpień 07

Nasza kruszynka jak się urodziła to miała granatowe a tak trzy tygodnie i miała niebieskie za mamusią ;D ;D ;D ;D

7. martula

martula Fanka BB :)

Moja córeczka urodziła się z granatowymi, ciemnymi oczętami, a po miesiącu zmieniły się na niebieskie, teraz z dnia na dzień są coraz jaśniejsze. Zastanawiam się czy mogą się jeszcze zmienić na piwne np, jak myślicie?

8. 81agusia

81agusia Zaciekawiona BB

a mój Oliwierek jak się urodził miał granatowe- jak wszystkie dzieci, teraz ma 2 miesiące i ma już jasnoniebieskie. ciekawi mnie czy mu się zmienią jeszcze ponieważ ja mam bardzo ciemny brąz a mąż zielone.

9. sandros

sandros Mama Soni

Witam,

U nas to po urodzeniu miala bardzo ciemne granatowe, pozniej lekko zaczely brazowiec, ale ostatecznie to od ok 11 miesiaca widac, ze beda piwne.

Pozdrawiam,

10. reklama
  11. Emi_25

Emi_25 Listopad 05' sierpień 08'

Mój Macio po uroszeniu standardowo jak wszystkie dzieci miał bardzo ciemne oczka później zrobiły się niebieskie i tak już zostało. Oczka śliczne po mamusi :laugh:

12. MaMalgosia

MaMalgosia Mama urwisa***lipiec`2005

Mój synus tez miał odrazu p urodzeniu granatowe. Póżniej zmieniły mu się na niebieskie , a teraz dostał kreseczek brązowych. Ciekawe czy z tego brąż będzie ::). Wiecie może do jakiego czasu dziecku sie kolor oczu może jeszze zmieniać ??

Poleć forum