reklama

Jaki odkurzacz?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Ciocia_klocia, 20 Listopad 2013.

1. Ciocia_klocia

Ciocia_klocia Aktywna w BB

Cześć Wam, szukam idealnego, niedrogiego odkurzacza, który z łatwością poradzi sobie ze sporą ilością dywanów jaka znajduje się u mnie w domu. Koszt : do 500 zł. Jesteście w stanie coś polecić? Z góry dziękuję za pomoc.

2. ameritum

ameritum Fanka BB :)

Szczerze mogę Ci polecić Rowenta Silence force 2000Wat z filtrem hepa i workami z bawełny (jednorazowe), + dobra szczotka obrotowa do odkurzania dywanów. Mnie udało sie zakupić ten odkurzacz jakoś poniżej 500zł, chyba 479, o il dobrze pamiętam. Szczotkę dywanową dokupiłam osobno z jakiejś firmy no-name... ale przy wyższym włosiu potrafi się zacinać/wgryzać w dywan. A u mnie sierści sporo i odkurzanie codziennie, bo mam podszerstkową psinkę.
    Rowenta ma regulację siły ssania i obrotów, da się przy nim spokojnie porozmawiać, gładkie podłogi odkurzać można z mniejszą siłą - więc i cizej, no i ma szczotkę typu delta które dociera w kąty proste, z której jestem mega zadowolona :)

[wcześniej miałam Electrolux Elf Bonus i nie polecam nikomu, mała siła ssąca, hałasu co niemiara i filtry wiskozowe, przy których podczas odkurzania więcej kurzu wylatywało tyłem odkurzacza niz trafiało do worka.].

Chyba że masz naprawdę dywany wszędzie, to warto zainwestować w odkurzacz z elektroszczotkami, ale to koszt kilku tysięcy złotych.

Za to Rowentę Silence Force naprawdę polecam, jest warta wydanych na nią pieniędzy. Jedyne co mi sie w niej zepsuło po kilku latach użytkowania, to zwijarka kabla (ciągle się zwija samoczynnie, jak go wyciągnąć), podobno da sie to naprawić, ale trzeba rozkręcić całą obudowę, a ja sie boję że później nie złożę. No, ale można zanieść do serwisu.

Nie wiem czy wolno wklejać linki, ale kupowałam dokładnie w tym sklepie Odkurzacz ROWENTA RO 4645 Silence Force Compact Rabka - Aukcjusz.pl ale widocznie trafiłam na promocje, bo teraz mają drożej. Albo ceny poszły w górę.

Ostatnia edycja: 19 Kwiecień 2014
  3. reklama
  4. mabi99

mabi99 Początkująca w BB

5. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Do kwoty 500zł myślę,że spokojnie możesz poszukać kilku modeli firmy Zemler,są dobrej jakości i mam go u siebie już 4 rok,póki co nic złego się nie dzieje. Ewentualnie Philipsa ale mogą być droższe.

6. badylek

badylek Zaciekawiona BB

Jakby ktoś szukał dobrego odkurzacza to Zelmer Jupiter z regulacją mocy koło 300zł kosztuje, mamy prawie 2 lata go i daje rady z grubym dywanem i kruczowłosym psem (sierść jak szpilki) bez problemu. Do tego ma filtry HEPA, jak będziecie wymieniać to nie będzie śmierdzieć przy odkurzaniu.

7. Anetasaganowicz

Anetasaganowicz Zaciekawiona BB

myśmy kupilu super odkurzacz za 350 zł e media markt, okazało się że worki do niego można sprowadzić tylko z Niemiec i są piekielnie drogie... taka apranoja

8. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

Ja jestem zadowolona z Zelmera Voyager. Radzi sobie z nawet z włochatymi dywanami dobrze. Dostaniesz go znacznie poniżej ceny, jaką napisalas. Moc ssania jest dobra i stała niezależnie, jak napełniony jest pojemnik. W internecie widziałam, że przy zakupie i zarejestrowaniu się na czystainicjatywazelmer.pl dodatkowo dostaje się prezenty.

9. badylek

badylek Zaciekawiona BB

Podobno do niedawna odkurzacze to ostatni produkt Zelmera produkowany w Polsce był.

10. reklama
  11. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

O tym akurat nie słyszałam,natomiast w kwestii konkretnego modelu to polecam zwrócić uwagę na Zelmer Jupiter- zbiera bardzo pozytywne opinie na forach i zmieścisz się w podanym budżecie.

Poleć forum