reklama

Jaki stanik do karmienia

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ania91, 20 Luty 2015.

1. Ania91

Ania91 Początkująca w BB

Jaki stanik do karmienia wybrałyście? Polecacie jakiś model, a najlepiej sklep internetowy gdzie mogę znaleźć coś dla siebie?

2. Natalia1101

Natalia1101 Zaciekawiona BB

Ja polecam z rossmana:)

3. reklama
  4. aga24073

aga24073 Fanka BB :)

hmm rossman ? chodzi o jakies te z canpola? osobiscie nie widzialam w sumie u mnie w rossmanie zadnych stanikow do karmienia... Chyba ze zalezy od sklepu

5. magdi83

magdi83 Zaciekawiona BB

Ja kupiłam w H&M

6. doluka

doluka Aktywna w BB

Ja testuje chyba wszystkie możliwe. Od tych droższych po te taniochy. Na klipsy i takie rozsuwane bezklipsowe. I jak na razie nie znalazłam dla siebie nic z czego byłabym zadowolona.

7. witch84

witch84 Fanka BB :)

Ja miałam zwykłe bawełniane, ale ze względu na dość duży biust zupełnie mi nie pasowały
    Najbardziej byłam zadowolona z firmy Alles, ale do tanich nie należą.

8. juli29

juli29 Fanka BB :)

miałam najzwyklejszy za 10 zł na allegro bardzo fajny miała ze 3 na zmiane takie miekkie bawełniane bo usztywnianych nie wolno

9. Ania91

Ania91 Początkująca w BB

Pierwszy raz słyszę, że nie wolno usztywniany staników. Skąd ten pomysł?

10. reklama
  11. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

A ja polecam biustonosz z canpola. Bez usztywnienia, najzwyklejszy bawełniany. Wygodny do noszenia (zależy też od wielkości biustu) jak i do karmienia:) sama teraz używam:)

12. Lovemum

Lovemum Początkująca w BB

Każdy stanik ciążowy dobrze dopasowany rozmiarowo spełni swoją funkcję. Jednak lepiej się zastanowić czy warto kupować najtańsze staniki, które nie zawsze dobrze radzą sobie z odpowiednim utrzymaniem biustu. Dobrze dobrany stanik ciążowy nie tylko będzie komfortowy w noszeniu, ale i zapobiegnie deformacji piersi. Dlatego nie polecałabym najtańszych staniczków. Warto wydać parę groszy więcej i cieszyć się niezwykłym i seksownym staniczkiem.
    Pamiętajcie w staniku ciążowym najważniejszy jest dobrze dobrany rozmiar :happy:

To, że nie wolno w czasie karmienia nosić usztywnianych staniczków to jakieś mylne przeświadczenie niektórych. Usztywnione biustonosze do karmienia są bardzo wygodne i pozwalają ukryć asymetrię piersi podczas karmienia. Delikatna gąbeczka i elastyczna atestowana fiszbinka w niczym nie przeszkadzają, a na pewno nie szkodzą.

Mam nadzieję, że pomogłam :) W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Poleć forum