reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki test

reklama
Współczuję twoim przyszłym dzieciom... przepraszam, ale na otrzeźwienie umysły by ci się przydał kubeł zimnej wody.
 
No wiem że by sie przydał , ale za dużo się naczytałam że bety ujemne a ciaza że testy negatywne a jest coś, usg niby wątpliwe bo z wczas nie wiem
 
No niby tak , ale to tak jak mówicie żeby mieć pewność w moim przypadku musiałabym czekać 8 miesiacy albo zrobić usg w 6 miesiacu
Nie jesteś w ciąży. Nie jesteś wyjątkowym przypadkiem. Nie istnieje ciąża, w której nie rośnie beta. Nie ma bety = nie ma ciąży. Betę wykrywa test ciążowy. Negatywny test 14 dni po stosunku = nie ma ciąży. Możesz zrobić setkę USG i to nic nie zmieni.
Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "sarkazm".
 
reklama
No niby tak , ale to tak jak mówicie żeby mieć pewność w moim przypadku musiałabym czekać 8 miesiacy albo zrobić usg w 6 miesiacu
Serio masz 18 lat ? Miałaś biologie ? No ręce opadają .... Jakim cudem niby mozesz byc w ciazy ? Nie ma czegos takiego ze po takim czasie test nie wyjdzie . Widac ze kolejna nastolatka cisnie beke . Jakby ci naprawde zalezalo na rozwiazaniu sytaucji to dawno bylby tu wstawiony wynik bety ktory na 10000% bylby negatywny...
 
reklama
Do góry