reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki używacie proszek do prania?

Polecam Formil z Lidla.
Wg testów konsumenckich, które widziałam w tv holenderskiej, te płyny do prania nie dość, że tańsze sporo od wszelkich Arieli i Persilów, to równie dobre oraz całkiem łagodne.

Moje dziecko miało wysypki przy tych wszystkich "łagodnych" detergentach dla niemowląt, teraz piorę całe pranie w Formilu i wszystko jest w idealnym porządku.
Mniej kłopotów, mniej wydanej kasy i mniej straconego na osobne prania czasu.
 
reklama
U mojej małej też Vizir Sensitive uczula - nas też!!! u Zu szczególnie na policzkach widać wysypkę i na klatce piersiowej. Lekarz myślał, że to uczulenie na laktozę i przez 3 miesiące odstawiliśmy produkty mleczne i zmiana mleka na nic się nie zdało. Okazuje się, że to przez proszek. Teraz od kilku dni używam Drefta i płuczę tylko raz. Zobaczymy co będzie.
Zuzię uczuliły nie tylko chusteczki Pampersa, ale też same pampersy (te białe z bawełny).
 
Witam :) zobaczyłam temat prania więc postanowiłam napisac choć moja córa już starsza ale jest alergikiem i od poczatku miałyśmy problem z różnymi wysypkami itd :) ostatnio gdzies wyczytałam o orzechach do prania i kupiłam a co :) i zdziwiłam sie bo jednak faktycznie piorą :) pranie nie ma żadnego zapachu, proszek nie osiada na ubraniach i myslę że jakbym miała teraz małe dziecko to napewno prałabym tylko w tych orzechach :) pzdr
 
Ja już od dawna używam proszku i płynu do płukania "Dzidziuś" - Rewelacja! Moje dziecko już nie jest uczulone na proszek, a sama używam go również do zwykłego, codziennego prania. Proszek kupuje w sklepie internetowym clearstore.pl . Z tego co wiem, oddział ma w Krakowie i można sobie podejść po to, bo wtedy nie płacicie za przesyłkę:-) serdecznie polecam ten proszek!!!
 
Dziewczyny, skóra maluszka jest bardzo delikatna i wymaga szczególnego traktowania. Ubranka dziecka należy prać więc w proszkach, które zostały przygotowane w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie jego skóry, np. w proszku czy płynie Lovela. Produkty te zaleca się stosować już od pierwszego dnia życia noworodka. Sama Lovela jest proszkiem hipoalergicznym, a więc takim, który nie podrażnia i nie uczula. Produkty marki są więc odpowiednie także dla dzieci z alergiami oraz dla osób dorosłych cierpiących na astmę i schorzenia skórne. Receptura Loveli została opracowana i przebadana zgodnie z wymogami Instytutu Matki i Dziecka. Jeśli miałybyście jakieś pytania dotyczące produktów - piszcie - chętnie pomogę:)

Ola
----
Reprezentuję markę Lovela. W przypadku pytań, chętnie pomogę.
 
Ostatnia edycja:
U nas biały jeleń jest popularny ale raczej jako szampon czy żel pod prysznic który nie podrażnia niż sam proszek do prania. Tutaj częściej stosuję płyn do płukania,jest skuteczny i ładnie pachnie:)
 
U nas Lovela, Biały Jeleń i produkty typu Sensitiv poszły do kosza, bo uczulają młodziana. Lovela niestety nie dopiera.
My używamy niemieckich żeli do prania, głównie Ariel zielony.
 
reklama
Do góry