reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

agusia9915

Matka wariatka
Dołączył(a)
7 Sierpień 2006
Postów
9 296
Ja mam już od dawna wybrany wózek dla mojego skarba jest to wózek marki IMPLAST DRIVER 4XL .Podoba mi sie jak cholera .Jest to wozek nagrodzony za najlepszy produkt dla dzieci przez Centrum Zdrowia Dzieckan w ubiegłorocznym plebiscycie miesiecznika " DZIECKO".Ma fajna gondole ,duże pompowane koła (przednie koła skretne),regulowana raczke co mi bardzo pasuje jestem wysoka i maz tez i budke z siateczka wentylacyjna.Moim faworytem jest kolor czerwony (jak narazie ) TANIMARKET.PL w
 
reklama
o kurde.... ale fajny... no ja napewno bede tez szukac takiego wielofunkcyjnego z gondolą... ale raczej w kwocie o polowe nizszą... na taki musialabym wziac kredyt a z moimi zarobkami pewnie bym go nawet nie dostala...:baffled: frustrujące troche... :/ ale mam znajomych kilkoro ktorym sie niedawno porodzily dzieci, wiec moze akurat w marcu nie beda juz potrzebowac glebokiego i od nich odkupie jakos po taniości...
 
Ja jeszcze nie wiem czy kupie nowy ten IMPLAST DRIVER 4XL .Jest werja taka tez : na ALLEGRO MOZNA GO JUŻ W BARZDO DOBRYM STANIE DOSTAC ZA 800 ZŁ Z FOTELIKIEM SAMOCHODOWYM CZYLI POŁOWA CENNY. OD ZNAJOMEJ WIEM ZE SA SOLIDNE I UŻYWANY NIE ROŻNI SIE NICZYM OD NOWEGO.ONI TEZ KUPILI UŻYWANY I POTEM GO JESZCZE SPRZEDALI TEZ W DOBRYM STANIE NA ALLEGRO.
CZAS POKAŻE
 
A ja ostatnio w Cieszynie z mężem weszłam do sklepu z wózkami i pytam panią o radę, a ona wyciąga wózek, mówię Wam, doskonały. Wszystkie funkcje, z wkładką dla niemowląt, w środku milutki i cieplutki polarek, oczywiściew można go ściągnąc, z przykryciem na nogi, odpinanym; spacerówka, no mowie Wam, a tyle jeszcze kieszonek ma i niezwykle do tego lekki, składa go się banalnie łatwo- takie 2 przyciski, a rozklada jeszcze latwiej no i po zlozeniu bardzo malo miejsca zajmuje, a dla mnie to ważne, bo samochód to mam, ale malucha:-). No to myslimy, ze teraz nam cene poda, ze zemdlejemy, a ona ze jest bezposrednim producentem i tylko 600zł!! Zapomnialam tej firmy, bobym Wam napisala, ale rzeczywiscie, jak ten sam widzielismy w Bielsku to 1050zł kosztował!!:no:
 
FAJNY TEN WÓZEK ALE JA MAM URAZ DO WÓZKÓW 3 KOŁOWYCH.ZA DUŻO SŁYSZAŁAM ZŁYCH RZECZY OD OSÓB MAJACYCH TAKI Z 3 KOŁAMI .JA DLATEGO WYBRAŁĄM 4 XL A NIE 3 XL IMPLASTA .
TAK WOGÓLE TO TEZ MI SIE KOJARZY Z WÓZKIEM INWALIDZKIM (mam takie skojarzenia nie wiem czemu)
 
reklama
no i nas też czeka zakup wozu dla malucha bo to nasze pierwsze malenstwo. nosiłam się z zamiarem wydania ok 1000 może ciut wiecej na wózek .narazie podglądam allegro i itp, mam kilka typów ale wszystko chciałabym obejrzeć na żywo.dopiero wtedy bede mogła powiedzieć cokolwiek w tym temacie. na dzień dzisiejszy chcaiłabym wzek wielofunkcyjny. co sądzicie o wózkach tako? słyszałyście jakieś opinie o nich? nawet mi sie podobają no i cena też przystępna i duża kolorystyka:happy: .ewentualnie jeszcze implast driver 4xl
mikado ox-ford
no i narazie nie wiem....:baffled:
 
Do góry