reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Ładniutki ale 18kg :szok: to "trochę" za duzo, przynajmniej dla mnie :sad: .
Mam prośbę.. gdyby któraś z Was natknęła się przypadkiem na jakiś wielofunkcyjny wózek o wadze poniżej 10-12kg to dajcie znać pliz :happy:
 
Witajcie!Ja kupuje wozek Bartatina firmy Jedo, dla maluszkow polecane sa raczej wozki z gleboka gondola niz z wkladka - nosidelkiem, choc wiele mam sie na takie wlasnie decyduje. Bartatina ma tez kola do wyboru - pompowane lub lzejsze, zawieszenie na paskach lub inne (tez do wyboru), podnoszone oparcie w gondoli, okienko w gondoli, regulowana raczka, spacerowka tylem lub przodem itd. Cena nowego 730-750 (zalezy na jakich kolkach). Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal, ale prezentuje sie dobrze
 
Witajcie!Ja kupuje wozek Bartatina firmy Jedo, dla maluszkow polecane sa raczej wozki z gleboka gondola niz z wkladka - nosidelkiem, choc wiele mam sie na takie wlasnie decyduje. Bartatina ma tez kola do wyboru - pompowane lub lzejsze, zawieszenie na paskach lub inne (tez do wyboru), podnoszone oparcie w gondoli, okienko w gondoli, regulowana raczka, spacerowka tylem lub przodem itd. Cena nowego 730-750 (zalezy na jakich kolkach). Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal, ale prezentuje sie dobrze
CHODZI CI CHYBA O BARTATINA ALE FIRMA JĘDROCH A NIE JEDO
 
ja też ostatnio jestem na etapie wyboru wózka co prawda na razie jeszcze go nie kupimy, ale wybrać wypadałoby, bardzo podobają mi się wózki Quinny i cenowo w grupie średniej , ale świetne są z firmy mutsy na który choruję ale cenowo mnie na niego nie stać ale podobno są rewelacyjne,są na stronie W
 
agusia9915: dzieki za linki :happy: Mi tez najbardziej podoba sie ten ostatni, ciekawy ma wyglad :tak: Na pewno przed zakupem chcialabym jednak obejrzec wozek na zywo. Ale wpadlam ostatnio na genialny pomysl (ciekawe czy moja druga polowka tez bedzie tak myslala jak mu powiem :rofl: ) zeby trzymac wozek w bagazniku samochodu :cool2: Bagaznik jest spory, samochod stoi zaparkowany pod blokiem a moj ukochany do pracy chadza piechotka, tak ma blisko... wiec czemu by nie... bo codzienne wnoszenie na 3 pietro wozka+dziecka+zakupow jakos mi sie kurcze nie usmiecha :oo2:
 
reklama
hej Malika, a kupilas go juz?. Bo ja mam akurat taki do sprzedania, jesli bys chciala oczywiscie uzywany, chba ze sie napalasz na nowke, jest jednoroczny, w ogole nie zniszczony, na pasach i ma duze pompowane kola. Jakbys byla zainteresowana to daj znac :-) Acha, cena 400zl.
 
Do góry