reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

a jeszcze takie wozeczki wpadly mi w oko:

deltim focus ale... mam pompowane kola. jakby dal sie je zamienic na inne to spoko

jane carera c + godndola nacelle + fotelik rabel 06
tylko ze cena jak tego mojego wymarzonego "trujacego" chicco

bylam ostatnio u mnie w sklepie z wozkami (hehe te panie maja mnie juz chyba dosyc;) i pani mi powiedziala zeby poczekac chwilke z wzeczkiem bo maja robic te testy na szkodliwe substancje w polsce, bo tamte byly robione w niemczech i dopiero sie okaze ile polskich wozeczkow jest "szkodliwych". w ciagu 2 miesiecy ma sie to wszystko wyjasnic.
 
reklama
lil kate my mamy deltima fokusa, jest ok, kółka też mimo że pompowane, nigdy nam się wpadka nie zdarzyła ;-) i wcale nie trzeba często dopompowywać, małe też będzie w nim jeździć :-)
 
lil kate: niedługo będziesz miała niezłe znajomości w tym sklepie z wózkami jak tak często będziesz tam zaglądać :-D Ale dobrze wiedzieć... to ja w takim razie poczekam sobie na wyniki testów, wózek i tak planowałam kupić na końcu :happy: Na razie się zastanawiam nad tym, czy będzie to wózek wielofunkcyjny, z którego po kilku miesiącach zdejmiemy gondolę i zamienimy na spacerówkę? Przeciwko przemawia fakt, że ta gondola będzie zalegać w szafie przez kilka latek. Czy może kupić najpierw tylko głęboki, a później go sprzedać, kupić spacerówkę i nie przejmować się że coś mi w szafie miejsce zajmuje :confused: A Wy jak robicie?
 
kurde jak byłam w sobotę w poznaniu to pojechaliśmy z mężem do takiej hurtowniz artykułami dziecięcymi i jedna wielka porażka......:szok:
spodziewałam się niewiadomo jakiego wyboru bo zupełnie na nic nie liczę w swojej mieścince a tu słabiutko, mam na liście parę typów wózków ,które generalnie chciałam zobaczyć w lifie przed ewentualnym zakupem, a tu nic,z moich typów tylko deltima fokusa widzieliśmy i jest nawet ok,ale słyszałam że z wad tego wózka to ponoć jakies spreżyny są kiepskie i pękają prawda to Wiśnia?????
wiecie co zaczynam też sie coraz bardziej zastanawiać nad implastem driver 4xl, nie widziałam na żywo, może wy coś wiecie więcej z doświadczenia?własnego lub czyjegoś??czekam z niecierpliwościa na wasze odpowiedzi:tak:
 
aha czy może wiecie też gdzie ja mogę w poznaniu szukać innych sklepów z wózkami??????/?????:dry:
 
Sawa a faktycznie dwa razy nam sprężyna pękła hehe ale to już jak Izka była spora, na pewno rok już skończyła, gwarancji już nie było... napisąłam maila do producenta co i jak i że chciałabym tą sprężynę wymienic i jak to zrobić i ile będzie kosztować - pan poprosił o adres i przysłali nam 2 sprężyny za darmo, monsz bez problemu wymienił więc ja jestem zadowolona i jakoś nie zraża mnie to do firmy
cóż nic nie jest wieczne grunt że serwis jest w porządku i to baaardzo ;-)
 
dzięki Wisnia, więc jak narazie moimi faworytami będą deltim i implast driver 4xl ale musze jeszcze wszystko obejrzec
 
reklama
Do góry