reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek kupić

Dołączył(a)
26 Marzec 2008
Postów
12
Witam,
mam prośbę bo właśnie przymierzam się do kupna wózka -maleństwo przyjdzie na świat w październiku i nie wiem jaki wózek kupić, czy głęboki czy tylko spacerówkę ani jakiej firmy. Oczekuję jakiś fachowych porad co do firmy i modelu. Cena tak do 1000zł.
 
reklama
Witam,
mam prośbę bo właśnie przymierzam się do kupna wózka -maleństwo przyjdzie na świat w październiku i nie wiem jaki wózek kupić, czy głęboki czy tylko spacerówkę ani jakiej firmy. Oczekuję jakiś fachowych porad co do firmy i modelu. Cena tak do 1000zł.

w dziale polecam / odradzam ten temat jest poruszany non stop ...poszukaj :tak:
Jeśli twój maluszek przyjdzie na świat jesienią to raczej noworodka nie będziesz wozić w spacerówce :baffled:...bo lada moment będzie zima :nerd:

proponuje przeszukać dokładnie wątki o wókach ..jest ich masa ...:tak::-)
 
było już trochę wątków o tym:) ja też mam właśnie podobny problem bo nie za bardzo wiem co wybrać. sporo osób polecało mi firmę Mutsy, tutaj masz link do aukcji. Ja jestem teraz na etapie polowania na jakąś gorącą ofertę:) mam koleżankę mieszkającą w Niemczech która wlasciwie wszystko kupuje dzieciom przez ebaya, ja chyba tez tak sprobuję bo naprawdę sporo można zaoszczędzić
 
ja polecam wózeczek hauck traxx jaguar 3 . Uzywałam go przez 1,5 roku i nienarzekałam . Wygodny w prowadzeniu funkcjonalny . Z gondoli potem dla starszego dziecka robi sie śpiworek co było bardzo przydatne . mój synek urodził sie w sierpniu i i tak do marca jezdził w gondoli bo było dosyc zimno . Obecnie chce go sprzedać ponieważ nie spodziewam sie juz wiecej dzieci . Jesli ktoras z Pan jest zainteresowana to prosze napisac hajduga86@interia.pl lub gg 10690975 . Wozeczek jest jasno niebieski kolor ice . Nosi normalne slady użytkowanie ma dwie wady na podnóżku jak jest guma troske pekła i na budzie w zasadzie niewidocznej czesci jest male wzgrubienie niewiem od czego moze i tak bylo od poczatku .
 
ja polecam wózek Espiro Atlantic. kosztuje on 889 zł ale jest Świetny.a do wózka możesz dokupić jesze wiele dodatków:-)ja taki właśnie wybrałam i jestem zadowolona ma on wypinaną gondolę i do zestawu wchodzi wpinana częśc z której robi się spacerówkę. wózeczek ma z przodu skrętne kółka i ma wygodną rączkę.prowadzi się świetnie i masz dużo wersji kolorystycznych. ja wybrałam taki kolor jak w linku który jest zamieszczony ( wózek Baby Design ESPIRO ATLANTIC +śpiwór+torba (566883074) - Aukcje internetowe Allegro ):-) :happy: a tak z ciekawości jak będzie nazywać się twoje dziecko? bo ja mam 4 miesięczną Julkę.:happy: przez te 4 miesiące udało mi sie obdarzyć ten wózek duża sympatią.dla mnie nie ma on też żadnych wad. serdecznie pozdrawiam!:-):-):-):-):-)
 
ODRADZAM DIPPO

Kupilem i zaluje :/ wuzek sie sypie - plastiki poluzowane, kola odpadaja :/
serwis ma mnie gdzies i po trzeciej reklamacji - nadal nie jest naprawiony !!
odradzam !!

DIPPO
 
Czyli jest przestroga,żeby uważac na wózki tej firmy. Jeżeli szukac dobrej i solidnej spacerówki to zobacz sobie na modele Bebe Confort
Nie polecam konkretnego,bo najpierw musisz zobaczyc czy odpowiada Ci cena.
 
Witam wszytskich!
Ja bardzo polecam wózek wiklinowy (retro) Wózek wiklinowy Irys
Świetnie się spisuje. Nie wyobrażam sobie jakbym spacerowała ze swoim dzidziusiem tej zimy. Koleżanki nie daja rady ze swoimi wózkami, a ja śmigam codziennie, bo nasze duże pompowane koła nie zakopuja sie tak w śniegu:biggrin2:
Po za tym ma dużą gondole, moja 7 miesięczna córcia jeździ w ciepłym śpiworku i jeszcze ma trochę miejsca, jak się buntuje to sadzam ją w pozycji siedzącej (gondola ma 3 pozycje).
Wygląd wózka jest oryginalny i mi się strasznie podoa ten styl, ale wiadomo każdy ma inny gust:biggrin2:
Ma fajny koszyk na zakupy, duzo się w nim mieści i jest wytrzymały. Jak na stylowy wózek to ma fajne rozwiązania, szybko się składa, gondole wygodnie się zdejmuje.
Oczywiście ma minusy...
Skrzypi, ale jak się na oliwi to jest ok:)
Wsyztskim serdecznie polecam, naprawde wart jest swojej ceny!
 
Wiesz,te wózki wiklinowe bardzo fajnie wyglądają wizualnie,ale tak naprawde dla dziecka sa strasznie niewygodne a i dla samych rodzicow dosyc ciężkie oraz nieporęczne.
 
reklama
a ja polecam x-landera x1 jest swietny usztywniana gondola i wygodna spacerowka ideal jak dla mnie :)swietny na polskie drogi :) do lasu i w gory
 
Do góry