reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.

reklama

MlodaGosia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ze spacerówek polecam ultralekki wózek Recaro Easylife, który można złożyć jedną ręką.

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
z czystym sercem polecam viva life tutis, jejuśku śliczny jak marzenie, nie przeładowany ozdóbkami, leciutka gondolka styropianowa, materiały porządne, ładnie uszyty. Składanie takie, że nie przytrzaśniesz paluchow przypadkiem. Koła żelowe, nie złapiesz gumy ale dobrze odbijają i lekkie są. Fajne gadżety w zestawie, torba,przewijak,uchwyt na kubek, kieszonka w torbie termiczna, ogólnie torba z szelkami na plecy. No i spacerówka się składa z kołami, kompaktowo wchodzi do bagażnika. Mam ten.

Załączniki

florence_doughter

Fanka BB :)
Miasto
Kłodzko
Rozwiązania
1
mój wózek jest mega!!!dzisiaj śnieg, bryja roztopiona i tylko patrzyłam jak inni sapią jak popychają swoje karety, u nas duże kółka,amortyzacja, czy sama nie wiem co, może wyważenie, może obciążenie akuratne?super pospacerowaliśmy, i najlepszy myk, to okno w gondoli, mogę zajrzeć, czy śpi, bez odchylania pokrywki.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Przyszłe mamy 1
S Potrzebuję porady 9
xxajkaxxx Potrzebuję porady 87
ona1986 Dzieci urodzone w marcu 2011 1105

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry