reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.


my " mamy" Baby jogger city elite i jest świetny! Wysoki( co chwile po porodzie dużo pomaga) skrętny, duże kola świetnie sprawdzają sie zarówno w mieście jak i na piasku czy w lesie, aluminiowa rama sprawia ze jest lekki a składa się pociągnięciem jednego pasa. Do tego adaptery na gondole i fotelik samochodowy wychodzą za pomocą jednoczesnego naciśnięcia oby guzikow
 
ja mam anexa cross od lipca i też szukałam wózka do miasta, nie jest bardzo ciężki a ma i amortyzacje i koło pompowane, duży plus dla eco skóry która łatwo się czyści, jak będę mogla w czymś pomóc pytaj jadziaa, i chyba lepiej 2w1 i dokupić lepszy fotelik


A czy mogłabyś napisać coś więcej o gondoli. Czy jest z nią wszystko ok? Jak wentylacja? Nic się nie psuje? Czytam różne opinie i normalnie nie wiem co myśleć bo wózek bardzo mi się podoba... :) Nie wiem czy dam rade namówić się na inny. Muszę iść do sklepu i na żywo go obejrzeć :)

Fotelik jaki polecacie? Też chciałabym porządny, bezpieczny. :)
 
reklama
reklama
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
też rozglądam sie za wózkiem dla mojej pierwszej pociechy i wózek anex też wpadł mi w oko :)
 
Do góry