reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
Moje drogie!
Rodze w kwietniu, mam totalny mętlik w głowie z wyborem wózka:(
Zakochałam się w Anex Sport Discovery. Mąż twierdzi, że drogi i ciemny plus eco skóra na lato to maleństwo się ugotuje :(
Podobają mi się też wózki Tutek, Wiejar ale nigdzie nie mogę znaleźć opini o nich. Może Wy mi doradzicie?
e65839c84d6eb60b17945503117e.jpeg.jpeg
11d0420ad2ad3f0500ced406ade8a32b.jpeg
tutek-wozek-wielofunkcyjny-timer-limited-edition-diamond.jpeg
 
Ładne są z eko skóry, ale wydaje mi sie, ze skoro to wóżek dla dziecka to pewnie nie jest tak, ze dziecko się w nim latem ugotuje. Tyle teraz się słyszy o termicznych gondolach, może ma jakiś wentyl na lato. Tak mi sie wydaje i łądny taki ciemny, nie pobrudzi się. Też właśnie szukam wózka i niełatwe to...
 
Wentylację mają wszystkie ;) jest odpinana na budce. Tylko kurczę ciężko z obejrzeniem na żywo, przynajmniej u mnie a zamawiać przez Internet by się rozczarować też słabo:(
 
w kwietniu na świecie pojawi się moja dzidzia a ja jeszcze nie mam wózka :(
Czym kierujecie się przy zakupie? Kupujecie używany czy lepiej nowy, łądny czy praktyczny?
 
gdy dwa lata temu wybierałam wózek dla mojej córki to kierowałam się głównie tym czy będzie on wygodny i komfortowy, czy nie będę miała problemu z kołami (zwróć uwagę z czego są wykonane), jak skłąda się taki wózek, czy łatwo go zmieszczę do samochowu, czy jest lekki, czy materiał z którego jest wykonany jest nieprzemakalny czy łatwo się czyści. Teraz jest bardzo dużo opcji kolorystycznych, można kupić ładny i porządny wózek. ja akurat kupiłam nowy, teraz dla drugiego bobasa mi się przyda, ale myślę, że używany też jest okej
 
reklama
właśnie nic konkretnego, cały czas przeglądam i szukam. Spodobały mi się dwa modele, aerto tutis albo viva, bo dziewczyny o nich pisały. Czy któraś z was posiada? Warto taki kupić?
 
Do góry