reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
ja kupiłam vivę life 084hazel wood, ale rodzę początkiem lutego, więc z autopsji nic Ci nie mogę jeszcze powiedzieć :) :) jak już zaliczymy pierwszy spacer, na pewno tu napiszę!
Póki co mogę powiedzieć, że jest śliczny, ma piękny kolor, jest lekki, dobrze wyważony, fajne gadzety są dołączone do niego, folia, moskitiera, torba i uchwyt na kubek z kawą. Dam znać, po pierwszej przejazdce
 
reklama
właśnie nic konkretnego, cały czas przeglądam i szukam. Spodobały mi się dwa modele, aerto tutis albo viva, bo dziewczyny o nich pisały. Czy któraś z was posiada? Warto taki kupić?
ja mam vivę, bardzo dobry wózek, porządny, zero objawów zużycia, a używany prawie codziennie od listopada 2017...
 
Drogie mamusie, a czy któras z Was uzytkuje może wózek aero tutis silver moon?
on jest z ekoskóry? chciałam się dowiedzieć jak sobie radzi podczas deszczu?
ja mam aero tutis ale mount blanc, od deszczu jest folia w gratisie, a jeśli chodzi o brudzenie się np. gondoli, to nic z tych rzeczy. Ja miałam białą gondolkę i chyba by musiało auto ochlapać, żeby się zabrudziła. Tak to luz. Budka też spoko ten materiał, od deszczu się nie brudzi(na kapuśniaczek, to nawet folii nie naciągałam). Jedyne co to można palce pozostawiać odbite, ale łatwo to wytrzeć. Ja zadowolona jestem.
 
ja mam aero tutis ale mount blanc, od deszczu jest folia w gratisie, a jeśli chodzi o brudzenie się np. gondoli, to nic z tych rzeczy. Ja miałam białą gondolkę i chyba by musiało auto ochlapać, żeby się zabrudziła. Tak to luz. Budka też spoko ten materiał, od deszczu się nie brudzi(na kapuśniaczek, to nawet folii nie naciągałam). Jedyne co to można palce pozostawiać odbite, ale łatwo to wytrzeć. Ja zadowolona jestem.
właśnie sobie go wyguglowałam i powiem szczerze, że przypadł mi do gustu :tak:
 
chciałam zapytac jak sie sprawuje kokosowy materacyk, nie jest za twardy?
Moja kuzynka ma ten wózeczek z kokosowym materacykiem i jest zadowolona. Mówi, ze jest twrady niż inne materace, ale dzięki temu plecki dziecka lezą prosciutko, nie zapadają sie, nie wyginają, w ogóle spanie na twardszym i prostym przede wszystkim jest wygodniejsze wbrew pozorom. Ja pamietam jak miałąm rozkłądaną, mięciutką wersalkę, czułam się jak na falach dunaju, a rano zawsze połamana wstawałąm. No i mówiła jeszcze, ze nie uczula, jej mała ma jakieś atopowe zapalenie skóry czy coś i dlatego też taki wybrała
 
Moja kuzynka ma ten wózeczek z kokosowym materacykiem i jest zadowolona. Mówi, ze jest twrady niż inne materace, ale dzięki temu plecki dziecka lezą prosciutko, nie zapadają sie, nie wyginają, w ogóle spanie na twardszym i prostym przede wszystkim jest wygodniejsze wbrew pozorom. Ja pamietam jak miałąm rozkłądaną, mięciutką wersalkę, czułam się jak na falach dunaju, a rano zawsze połamana wstawałąm. No i mówiła jeszcze, ze nie uczula, jej mała ma jakieś atopowe zapalenie skóry czy coś i dlatego też taki wybrała
Masz rację Anett, nie śpi się na miękkich rzeczach. To niezdrowe dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci, gdzie wszystko się jeszcze kształtuje. Jak wózek to tylko z kokosowym materacykiem, jest ładnie powleczony, wiec nawet ta jego twardość nie powinna przeszkadzać
 
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
Powinien Ci podpasować z ABC Design Salsa 4 :) Fajnie łątwo się składa do małych rozmiarów, dodatkowo niewiele waży, bardzo fajnie sięprowadzi, daje rade na każdych dziurach itd, bo ma fajną amortyzację :) I wiele innych takich dodatkowych bajerów. Cenowo wychodzi mniej niż to 4500 :)
 
reklama
Powinien Ci podpasować z ABC Design Salsa 4 :) Fajnie łątwo się składa do małych rozmiarów, dodatkowo niewiele waży, bardzo fajnie sięprowadzi, daje rade na każdych dziurach itd, bo ma fajną amortyzację :) I wiele innych takich dodatkowych bajerów. Cenowo wychodzi mniej niż to 4500 :)
o jakich bajerach mówisz? :)
 
Do góry