reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

reklama
Polecam świetny wózek Mutsy Igo jestem z niego bardzo zadowolona ,komfortowy, stylowy nadaje się na każdy nawet bardzo wymagający teren. Najlepszy wózek jaki do tej pory spotkalałm. :)
 
Na forach rządzi Maxi Cosi i Mutsy z tego co widzę, ale ja stawiam na moją sprawdzoną Teutonię. Mam Mistrala, ale podobno inne modele są równie spoko.
 
Za 1200 zł mogłabyś kupić wózek używany. Ja też nie miałam wysokiego budżetu ale dołozyłam trochę wiecej i nie żałuje. Ja kupiłam wózek anex sport. Jest super, zgrabny i leciutki przez co łatwo go wnosić w moim przypadku na 3 piętro :) pozdrawiam
 
Do góry