reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Ja tylko mogę napisać, że przy Atlanticu Espiro to rama jakby słaba była, bujająca. Ale to może być tylko moje wrażenie. Ja na szczęście już mam to za sobą i nauczona doświadczeniem wiem co warto a co zbędne.
Zwróć uwagę na wagę wózka, czy ma pompowane koła (takie łatwiej sie prowadzą) no i przy tym przednie skrętne.
Ja wybrałam 2 w 1 bez fotelika w zestawie.
Powodzzenia w wyborze :-)
 
reklama
na pewno któryś z maxi cosi bo maja zmiennie montowana gondole co sie bardzo przydaje a prz tym sa stabilne, tanio mozna dorwac na chicco mio chocby
 

katjuszka mam x-landera xs - jestem zadowolona - jest lekki i bardzo zwrotny i pomimo, że jest to wózek typu parasolka i ma dwie rączki to radzę sobie przy prowadzeniu bez problemu jedną ręką, jak idę z obiema dziewczynkami na spacer - wiadomo że Hankę nieraz za rączkę muszę trzymać:) trochę ciężej się jeździ po piasku, ale po trawnikach i chodnikach jest super! no i jest dosyć tani:-)
 
dzięki Patik - to mój typ numer jeden, tylko trochę zbiły mnie z tropu liczne opinie na necie, że to chińszczyzna i że się szybko rozlatuje... z drugiej strony jak popatrzę na cenę, to myślę, że jak się rozleci, to mogę, (zanim dobiję kwotą do maclarena) kupić jeszcze dwa takie x-landery :-)
 
katka ja też mam x landera dla Bartka i jak Patik jestem zadowolona. Leciusieńki, bardzo zwrotny, prowadzi się jednym paluchem, w środku dużo miejsca, małemu jedzie się wygodnie.
 
KATJUSZKA my tez mamy x-landera xs fajny wozeczek lekki i tak jak pisalas nawet jak sie rozleci to nie szkoda bedzie go wyrzucic m.in dlatego zrezygnowalam z Inglesiny Trip bo kasowo dosc sporo wychodzilo.Natomiast jakosc wykonania xs w prownaniu x-landerem XA lub XQ jest niestety niska i to tylko taki minus :)
 
dziewczynki - dziękuję, powiedzcie mi jeszcze a jak z budą w xs? - można ją jakoś bardziej rozłożyć? nie jest według Was "za płytka" (na słońce, deszcz...)?
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki - dziękuję, powiedzcie mi jeszcze a jak z budą w xs? - można ją jakoś bardziej rozłożyć? nie jest według was "za płytka" (na słońce, deszcz...)?

w xs budki nie da się bardziej rozłożyć.
wcześniej miałam Coneco traffic, którego budka była bardzo mocno rozkładana i żadne słońce czy deszcze nie przeszkadzały, ale budka jak budka, jest taka jak w większości wózków. Dla nas ok, bo i tak przy dużym słońcu mamy parasol, a na deszcz folię.
 
reklama
Do góry