reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Kasia, ja wczoraj widziałam go na żywo. Wygląda ciekawie, ale patrząc w internecie na zdjęcia nie przypuszczałam, że jest taki niski. Ja bym sie musiała schylać, żeby go prowadzić..
 
reklama
Kasia, ja wczoraj widziałam go na żywo. Wygląda ciekawie, ale patrząc w internecie na zdjęcia nie przypuszczałam, że jest taki niski. Ja bym sie musiała schylać, żeby go prowadzić..
tylko on ma teleskopową rączkę jak mutsy więc chyba nie było by tak źle, a jak wyglądał i jakiej wielkości malucha da się zapakować?
 
No niestety za bardzo nie wiem co napisać. Wózek nie sięgał mi nawet bioder, więc zanotowałam tylko, ze to ten, co mi się w internecie podobał i poszłam dalej..
 
A mój M był nim zachwycony jak mu go pokazałam w necie te wózek, mnie trochę przerażają te koła, ale ogólnie całkiem fajny i myślę że nie tak mały...
 
a może mi ktoś polecić wózek parasolkę za niewielkie pieniądze?:tak: ten po Hance ledwo zipie więc czeka nas zakup nowego, tyle że kasy brak na wypasiony wózek:baffled: może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia z tańszymi modelami?
 
Dlugo sie opieralam zakupowi spacerowki bo jestem z mojego wozka wielofunkcyjnego bardzo zadowolona, ale niestety sytuacja musza do zakupu lekkiej spacerowki. Najwazniesza zeby byla lekka i dobrze sie prowadzila, lekka bo potrzebuje do auta czyli jak jade na zakupy odwiedziny itp, zeby nie silowac sie z ciezarem przy wkladaniu i wyjmowaniu z auta. Jak Gabrys wstanie to sie chyba przejedziemy poogladac na zywo
 
a co myslicie o tej spacerówce
red1.jpg

zlozony.jpg

Vetuś jak Ci się spisuje Lira?? Masz 3 czy 4??
 
reklama
Hey, no i po tescie. Jak dla mnie to przede wszystkim ceny straszne, pierwsze pytanie m to: wydalismy tyle pieniedzy na wozek wielefunkcyjny i teraz jeszcze tyle kasy na spacerowke?!Tym bardziej ze to bylaby spacerowka tylko do auta, bo na dluzsze wypady to nasz jest idealny.
Wiec zdecydowalam sie na parasolke Chicc, idealna na zakupy i po to zeby malutkiego nie niesc tylko podjechac krotki kawalek drogi. Zwrotna, lekka, sklada sie jedna reka,mozna rozlozyc troche oparcie, a cena 69 euro.
 
Do góry