reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Krowka to co ja mam biedna zrobić, jak moje Szczęście ma już jakieś 13 kilo :p No cóż..Pójdziemy do jakiegoś sklepu i mama przetestuje wózek - jak wytrzyma to bierzemy :DDDDDDDDDDDDDDD

Hahahah ale się uśmiałam z tej normy amerykańskiej, tylko nie wiedzieć czy oni koniecznie chcą mieć wszystko największe, czy po prostu muszą :pppppppppp
 
reklama
Malina - dobre hehe, z tym "muszą":-D. W ten sposób na to nie spojrzałam hehe:-p. Daj znać jak już się zdecydujecie i wypróbujecie!
 
Malinko- niestety jesli dziecko przekracza wagę a cos się w wózku zepsuje to tracisz gwarancje a rzeczoznawca bez problemu oszacuje czy to cos aby nie zepsuło się z powodu przeciążenia wózka. Dlatego też te cięższe wózki na wiekszych pompowanych kołach maja wyższe limity wagowe
 
Malinka - a więc wózek, który jest na linku jest identyczny jak LIRA4. Magic 4 w porównaniu z tym i Lira wypada dość kiepsko. Bratowa Lirkę kupiła dla synam(14kg) - (ale uwaga są dość niskie!) i ma jeszcze miejsce i wygodnie mu sie siedzi. jednak po włożeniu do espiro okazało się, że ma ciasno i jakby rama się rozłaziła (bratowa określiła to na zasadzie "jakby zaraz pęknąć miała)/ Powiem jeszcze, że jakość też fajna!
EuroCart Lira 4 Wózek Spacerowy + miseczka BabyOno (2235238421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A my kupiliśmy miesiąc używany Maclaren XT za połowe ceny! Jestem zachwycona i Jaśko też, z innych wychodził i nie chciał jeździć. A w tym nawet śpi!
 
A ja mam od pół roku espiro magic 4 i jestem zadowolona. Nic mi się nie rozłazi,mała ma dużo miejsca w środku,jest dobrze osłonięta przed wiatrem. Jedyny minus to mały koszyk na zakupy i dość trudny dostęp do niego. W bagażniku samochodu zajmuje mało miejsca, jest lekki i bezproblemowo się go składa i rozkłada:-) Jeśli chodzi o cenę to pół roku temu kosztował 500zł.
 
Spring- co do espiro, bratanek ma 14 kg i jest dużym chłopcem i naprawdę miał jakoś tak mało miejsca. W każdym razie, fajnie się składają te wózeczki i mają dość "długie" siedzisko:-)
 
reklama
Do góry